Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lányok, nők! Nektek bejön...

Lányok, nők! Nektek bejön Magyar Péter? Kort is írjatok légyszi!

Figyelt kérdés
Össze is jönnétek vele?

jún. 25. 17:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
46%
#10: Szerintem nem céljuk többségbe kerülni. Nincs csajod, irigy vagy, vagy pontosan mi a bajod egyébként?
jún. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
47%
Az a baja, hogy nincs sikere a nőknél, így jobb híján maradt a golddiggerezés:)
jún. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Hagyjátok már abba hogy aki szóvá teszi a véleményét, hogy szerinte nem normális hogy 50es csávók még mindig 20on éves, vagy fiatalabb lányokra hajtanak, annak biztos nincsen barátnője.


Ugyanúgy nem értem amikor 20on éves srácok 50 éves nőket akarnak megfektetni.

jún. 25. 18:28
 14/28 anonim ***** válasza:
41%
Teljesen normális, hogy 50-es csávók is 20-on évesekre nyomulnak, azok néznek ki általában a legjobban.
jún. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
58%
Miért csak lányok? Nekem meleg pasiként nagyon is bejön. Kalandoznék vele.
jún. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
42%
#13: Ja, hagyjuk abba, de te megmondhatod a tutit, hogy kinek hogyan kellene élnie és mit kellene csinálnia.
jún. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Hát bocs, szerintem gáz hogy egy 50 éves olyan lányokra hajt akik a lányai lehetnének korban. De az is gáz ha egy huszonéves srác az anyja korú nőket hajkurássza.
jún. 25. 18:41
 18/28 A kérdező kommentje:

#16

Mérges lettél papóca?

jún. 25. 18:41
 19/28 anonim ***** válasza:
50%

#17: Jó, szerinted gáz. Szerintem meg az gáz, aki mások magánéletével foglalkozik a sajátja helyett.

#18: Nem lettem mérges, egyébként fiatal vagyok :) Csak épp nem érdekel, hogy más kivel kavar és sose értettem, hogy egyesek miért foglalkoznak ezzel.

jún. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Jó akkor szerinted gáz vagyok. Azért megnézném mit szólnál ha majd a tizen/huszonéves lányod/fiad egy 50essel jönne haza.
jún. 25. 18:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!