Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Számomra Ők az álom pár,...

Számomra Ők az álom pár, egyet értetek?

Figyelt kérdés

Kulcsár Edina és Varga Márk.

Szerintem csodálatos Pár. elő fizetek a valóság showjukra, mert nagyon szeretem Őket.

Egy gyönyörű Nő, és egy menő, maszkulín Gengszter repper. Edina csodálatos Anya, Márk fantasztikus apa. Gyögyörű gyerekek és család. Nagyon gazdagok, irigylésreméltó életet élnek. Még a kutyájaik is ojan cukik.

Ők a példa képeim egyszer én is így akarok élni.

Te is?


jún. 14. 02:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Kulcsár edinában semmi szép nincs, egy sablon utcai prosti kinézete van. Szebb tőle egy transzvesztita.

A másik is egy alja sablon szar.

jún. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Háát... Edina még férjnél volt, amikor terhes lett a szeretőjétől. Ezt azért nem tartom követendő példának.

Márk meg elhagyta a feleségét meg a két gyerekét. Nagyon szomorú, ha ez a minta.

jún. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem jobban tetszik, ahogy Floor Jansen és Hannes vanDahl élnek.
jún. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nálam az "álompár" az, akiket én képzelek el, pl. Rómeó és Júlia, most csak mondtam egy példát. Álompár a valóságban nem létezik.
jún. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Meg cinizmusnak is rossz
jún. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!