Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Számomra Ők az álom pár,...

Számomra Ők az álom pár, egyet értetek?

Figyelt kérdés

Kulcsár Edina és Varga Márk.

Szerintem csodálatos Pár. elő fizetek a valóság showjukra, mert nagyon szeretem Őket.

Egy gyönyörű Nő, és egy menő, maszkulín Gengszter repper. Edina csodálatos Anya, Márk fantasztikus apa. Gyögyörű gyerekek és család. Nagyon gazdagok, irigylésreméltó életet élnek. Még a kutyájaik is ojan cukik.

Ők a példa képeim egyszer én is így akarok élni.

Te is?


jún. 14. 02:11
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Amit viszont nem értek, hogy miért nem ők kerültek be a tévében a valóság showjukkal, kit érdekelnek Győzikéjék? Ő nem helyes, mint Márk, nem Gengszter repper, még zenéjeik sincsennek. Neja aszony nem szépség királynő mint Edina. És Edina egy csodás Nő, szépség királynő, modell, énekes nő.
jún. 14. 02:17
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Marhára rossz címre jöttél, ez itt nem a Blikk Bulvár.
jún. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Troll kérdés, mert önszántából senkinek nem szabadna szabadlábon lennie ekkora gyökérségi rátával.


(A pénzük onnan van, hogy Márkocska k__kat futtat külföldön.)

jún. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 UlfOrmson ***** válasza:
Inkább egy helyesírás tanfolyamra kéne előfizetned (vagy kijárnod az általános iskolát), annak több haszna volna
jún. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nincs annak semmi haszna, Márknak is 8 osztája van és az utca nevelte, mégis gazdag. akik tudják helyesírást meg csorók.
jún. 14. 07:45
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mivel nem követem őket, így foglalmam sincs hogyan élnek.
jún. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet trollkodni ezen, de az azért jusson eszedbe, hogy te is követed őket. Attól még, hogy röhögsz rajtuk, te is ugyanúgy nézettségét és ingyen reklámot generálsz nekik.
jún. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem követem őket, itt ott belefutok egy-egy újságcikkbe róluk, de ennyi. De, az alapján, amit hallottam róluk, nem, nekem nem ők az álompár.
jún. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll ésmint írtam fizetek nekik, elő fizetek a műsora.
jún. 14. 08:22
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy milyen emberek, mert egy percig sem hallgattam és nem is néztem őket.

De így ránézésre azt mondom, hogy: igen, összeillenek. Sok boldogságot, hurrá.


"Ők a példa képeim"

Hát nekem nem. Előbb fosnám telibe az arcukat, minthogy példaképeim legyenek.

jún. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!