Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Rónai Egonról?

Mi a véleményetek Rónai Egonról?

Figyelt kérdés

jún. 12. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Egyes Gyk-s felhasználókat megszégyenítő módon szellemi fogyatékos. Bár én csak két riportot láttam tőle, az alapján irom, a többinél lehet hogy normális volt.
jún. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem szexi. Bejönnek a hasonló idősebb urak. Plusz ha tényleg ilyen szektás, akkor az még izgibb, mert ők mindig olyan pervik titkon.

Most amúgy egy Jehova tanúja pasira is csorgatom a nyálam, de sajna már nős. I

jún. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
A fidesz embere! Mini Tóni.
jún. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Jól lejáratta magát, volt az a pénz amiért a fideszhez dörgölőzni megérte, ezek után őt se tudom már semmibe se nézni.
jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Undorító a viselkedése.
jún. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem jogosan kérdezett rá az alany korábbi állításaira. Mert erre utalsz. Egy politikusnak ennél sokkal jobban kellene állnia a sarat, még ha hazudik is. Mert mindegyik hazudik, de fapofával, vagy frappánsan, szellemesen tudni kellett volna kezelnie ezt. De hát ő nem politikus, úgyhogy ez nem sikerült.

Az Egon elég erősen indított. Lehet, hogy ez volt a szándék, hogy kihozza a sodrából az alanyát. Valszeg botrányt akart. Nem, mintha ez nem állna jogában. Az alanyát védők nagyvonalúan kifelejtik az érvelésükből, hogy nem az Egon "ütött" először. De dönthetett volna úgy is RE, hogy először ártatlanabb kérdéseket tesz fel, aztán rátér erre is. Érdekes lenne tudni, hogy akkor hogy alakult volna.

jún. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!