Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szentkirályi Alexandrának van...

Szentkirályi Alexandrának van párja?

Figyelt kérdés
Nagyon bejön nekem. Viszont Tisza szavazó vagyok. Lenne így esélyem? Egyébként jogász vagyok, jól működő saját irodám van. Milyen platformon írjak neki? Esetleg személyesen hívjam meg egy vacsorára?

jún. 7. 10:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
A honvédelmi miniszter felesége
jún. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Szalay Bob Dylan a férje. Korrupt katona és kaszinó király.
jún. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Szalay-Bobrovniczky Kristóf, egy pofonos hazúg, senkiházi..
jún. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Pont a héten volt hir, hogy egy MILLIÁRDnyi osztalékot szegény a cégéből. Lesz mivel vigasztalódnia.
jún. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat Alexandra a kérdésért! Nem tehetek a hozzászólásokért! Akkor offolom ezt az ismerkedést!
jún. 7. 10:47
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Csak egy affektáló báb.
jún. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6%
Irigyek, megvesz titeket kilóra, nektek meg csak az ugatás marad :D Tudom, ti büszke csóró ellenzékiek vagytok :D
jún. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Annak idején volt egy mondás hogy egy kommunistának csak a párt létezik se család se barátok. Na valahogy így van Fideszéknél is....persze papíron van párja.
jún. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Állj be a Tiszába és váltsatok kormányt, ha nyertek el lehet számoltatni az urát meg a többi bűnözőt, még az is lehet elválik tőle és hozzád megy.
jún. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%

"kilóra, nektek meg csak az ugatás marad :D Tudom, ti büszke csóró ellenzékiek vagytok :D"


Te meg egy alázatos gazdag kormánypárti vagy?

jún. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!