Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy Visszalépett Szentkirályi Alexandra és mindenkit arra kér, hogy Vitézy Dávidra szavazzon?

Figyelt kérdés

Engem a viták alatt meggyőzött a Vitézy és Karácsonyt egy elég hazudós embernek tartom…

Már eldöntöttem, hogy Vitézyre szavazok, de így teljesen egyértelmű lett hogy valóban mégiscsak a Fidesz embere.


Így jobb híján, magam részéről KariGerire fogok szavazni.



jún. 7. 10:03
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
25%

Te így gondolod, én meg nem.

Számomra az a fontos, hogy Karácsony takarodjon.

Ha ez Vitézyvel érhető el, akkor vele!

jún. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
55%
Tehát egész addig támogattad Virézyt, amig esélytelen volt?
jún. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
50%
Kedves kérdező, egyrészt elég hazudós embernek tartod Karácsonyt, és most rá akarsz szavazni??🙆🙆🙆
jún. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
73%
Vitézy egész kampánya hiteltelenné vált. Én tényleg őszintén Vitézyre szerettem volna szavazni, de soha a büdös qrva életben nem vagyok hajlandó olyan emberre szavazni, akit a Fidesz nyíltan támogat és felszólít a rászavazásra. SOHA.
jún. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
81%
Az ellenzéki LMP-s javára visszalépett a fideszes jelölt. Á, nem gyanús! :D
jún. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
85%
Most komolyan mit vártatok 0rban rokonától és Schmidt Mária fiától? Hogy tisztességes emberek?
jún. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
36%

Utálom ezt a politikai kommunikációt, hogy mindenki vagy Orbán vagy Gyurcsány embere!!!! Nem jó a párhuzam Vitézyvel, csak egy másik példa: Márki-Zay Péter Gyurcsány embere volt? Dehogyis, gyűlölték egymást!


Vitézy egy kiváló budapesti szakember, Karácsony meg egy országos politikus. A Fidesz meg egy nagyon kimért, számító, hidegvérű párt. Úgy voltak vele, hogy Szentkirályi úgysem nyerne. Viszont jobban együtt tud működni a kormány egy szakemberrel, mint aki egy országos politikussal, aki folyton ellenzéki kampányt folytat. Karácsony előtt egy EGÉSZSÉGES mértékű együttműködés sem volt az önkormányzat és kormány között, ami más ellenzéki vezetésű településeken (pl. Szeged) azért még megvan.


Én úgy vagyok vele, hogy akinek az számít, hogy "O1G", az úgyis Karácsonyra fog szavazni. Aki meg úgy érzi, hogy nem a budapesti főpolgármester-választás váltja le Orbán Viktort, viszont egy jó polgármester kéne Budapestnek, az szavazzon Vitézyre!

jún. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
12%
*Karácsony alatt
jún. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Nekem először pontosan ez volt a megérzésem, hogy Vitézy fideszes és hogy majd az Alexandra visszalép a javára… Aztán megnéztem a vitákat, a Puzsérnál, meg a Partizánon és Vitézy alkalmasabb és őszintébb jelöltnek tűnt, s már elhittem hogy nagyon megromlott a kapcsolata a Fidesszel és pont sikerült elérnie így a választás előtti utolsó napokig, hogy rászavazzak! Viszont pontosan tudom, hogy a Fidesz nem fog nem fideszes trójai lónak félreállni, így a Vitézy is végig hazudott…


Én is így vagyok vele, hogy soha a büdös életbe nem szavazok Fideszes jelöltre. Így marad karácsony, ha ennyivel tudom gyengíteni a kormánypártot Budapesten… A fővárost nem adom!

jún. 7. 10:22
 10/39 anonim ***** válasza:
91%

#2

"ehát egész addig támogattad Virézyt, amig esélytelen volt?"

Pontosabban, addig amíg szakmailag és erkölcsileg kifogásolhatatlannak tartotta. Ez elmúlt.


Mondjuk ezzel a visszalépéssel is az derült ki, hogy Karácsony igazat mondott. Szóval ez tényleg pluszpont mellette.

jún. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!