Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A jólvanezígyben reagáltak az...

A jólvanezígyben reagáltak az új Dancsó videóra, ahol belpesti szektázik?

Figyelt kérdés
máj. 2. 13:54
 1/4 a_zs_1018 ***** válasza:
máj. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi:)
máj. 4. 11:53
 3/4 anonim válasza:
0%

Úgy bírom, hogy védik magukat hogy nem szektások, de valamiért mégis egy ingatlanban dolgozik, anno egy időben még különálló, 4-5 youtuber, nem tudom pontosan az összeset (JustVidman, Pamkutya, Fóuszcsoport, meg még??). A Fókuszcsoportosok meg már a kezdetektől is csak politizáltak, de még is úgy próbálják eladni magukat, hogy ők nincsenek befolyásolva? xD

Dancsó sem jobb, még mielőtt valaki azt hinné, hogy őt védem ezzel.

Az értelmetlen tartalmaival, semmilyen épkézláb értéket nem tud közvetíteni. Egyedül Pamkutyáéknál tudom díjazni az ismeretterjesztő anyagaikat, bár a legutóbbi, Kínai kirándulásuk első része, szerintem nagyon gyengére sikerült, amolyan feldobunk valamit azt "jóvanezígy" ;),

-esre sikerült. Oda mentek egy több mint 2000 éves emlékműhöz, aztán Norbi meg csak hümmögött, hogy hát ez neki nem tetszik annyira.. Mondom mi van? XDD... Na egy szó mint száz, nem hozta meg a folytatáshoz a kedvem...


Az egész youtube, egy politikai és reklám harcmező lett, itt már tényleg nincs olyan youtuber, aki csak úgy több százezres követő táborral, "csak úgy" videózik..

máj. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 azért dolgoznak egy irodából, mert egy baráti társaság ¯\_(ツ)_/¯ a baráti társaság nem egyenlő a szektával... többen barátok, jóban vannak Azahriah-val, Krúbival, Krúbi menedzserével, Puzsérral, Pottyondyval, Gulyás Marcival, Duszka Petivel, Osváth Zsoltival, Nemakarokbeleszólni lányokkal, ISünnel, Margarétalánnyal... valaki itt szektát lát, valaki más pedig barátságot.


Attól még, hogy a Jólvanezígyesek politizálnak, nem azt jelentik, hogy befolyásolva vannak. Én követem őket, és bal- és jobboldalt ugyanúgy kritizálják.


Pamkutyáékat és Dancsót sem követem annyira.


Nem tudom te milyen politikai harcmezőt látsz, de én egyáltalán nem látom xD Ja, lehet mert az Apáti Bence csatornáját a Patriótát és az összes Megafonost letiltottam már.

máj. 7. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!