Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van olyan csaj akinek Adam...

Van olyan csaj akinek Adam Lambert álmai pasija vagy nagyon bejön neki esetleg elmenne vele egy körre? :D

Figyelt kérdés
Korotokat is írjátok ki.
2010. okt. 23. 19:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ja egy 18 éves Glambert voltam :)
2010. okt. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
15%

"Ti tényleg annyira ostobák és felszínesek vagytok hogy csak ennyi jön le egy ember lényéből?"


Nem éppen, nekem az jön le róla, hogy visszataszító. Kinézetre főleg. És kiábrándító, hogy mai 20-as éveikben járó lányok, akik már nem tizenéves tinik, ilyen férfinak nevezett egyedekre buknak. De, ha nektek ez kell, lányok, csak tessék. Remélhetőleg a férfiak ezek után jól elhajtanak majd benneteket. Ennyi.

2010. okt. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog hogy neked nem tetszik. Alapvetően nekem sem az ilyen pasik jönnek be,ő egyedül ilyen. Alapba nem tetszik ha egy pasi festi magát,de neki jól áll. Kifejezetten "szép" arca van,amit szeretek. Magabiztos és szexi a kiállása.ÉS attól hogy neked más az ízlésed még nem kell leszólni az enyémet,mert lehet hogy én a te favoritodat tartom visszataszítónak. Nem vagyunk egyformák,ezt tisztelhetnéd.

Az hogy valaki csak annyit tud írni hogy meleg,arra vonatkozott aki ezt tette,nem kell magadra venni.

2010. okt. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
49%

Nagyon-nagyon-nagyon szeretem őőőőt :D:D:D Olyat nyújtott az American Idolban, hogy leesett az állam mindig :D:D:D Azt nem mondom, hogy elmennék vele egy körre, nyilvánvaló okok miatt, de nagyon aranyos amikor mosolyog, ha akkor fordul meg a fejemben :D:D:D


15/L

2010. okt. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
*hát akkor megfordul a fejemben
2010. okt. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
15%

Egy épeszű, egészséges lánynak nem jutna eszébe lefeküdni egy homoszexuális sráccal.


A férfi olyan Vin Diesel környékén kezdődik. Nem egy agyoncicomázott b*uzién.

2010. okt. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok. :D Utolsó: ne haragudj de szerintem a fantázia szintjén vagyunk így egyáltalán nem számít hogy meleg. Valószínűleg ha hetero lenne sem lenne a pasim vagy akárki másé.:) A kérdés elméleti síkra vonatkozik. És ismétlem attól hogy nektek más az ízlésetek még nem kell leszólni a másikét. Nekem pl Vin Diesel egy kicsit sem jön be.:) Nem kéne folyton b*zizni. Én nem szeretem az átlagos pasikat,Adam pedig különleges. Írtam is hogy nem pont a külseje miatt találom vonzónak,hanem a kisugárzása miatt.Szóval nem csak a külsőt kell nézni.


Amúgy elmondom neked,nem csak a korombeli 18-huszonéves lányok "mennének el vele egy körre" hanem számos középkorú,érett,tapasztalt nő ;) Úgyhogy ezek után szerintem nincs min vitázni,írd le nyugodtan a véleményed,de ne fikázz azért valakit mert neki eltér a tiédtől.

2010. okt. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

"Nekem pl Vin Diesel egy kicsit sem jön be. Én nem szeretem az átlagos pasikat."


Ja tényleg, hisz tök természetes, ha valaki úgy néz ki, mint Vin Diesel. Minden második csávó úgy néz ki. Nem úgy, mint egy buzí, Lamberthez hasonlóan.

2010. okt. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Hát eléggé átlagos,semmi különlegeset nem látok benne. ÉS most már tényleg szánalmas amit csináltok. Nem gondolod hogy elég gáz ha te csak annyit fogsz fel egy ember személyiségéből hogy b*zi vagy hetero? Nem azért de nem vall nagy intelligenciára a b*zizás,szerintem tanulj inkább...

Senki nem mondta hogy neked bejöjjön,de kicsit szánalmas másokat cseszegetni a véleményük miatt. Párszor leírtam hogy nem ugyanaz az ízlésünk és kértem hogy tiszteljük egymás véleményét. Te úgy látszik nem tudtad felfogni.

Amúgy meg igen,b*sszus kis hazánkba gáz szeretni Adam Lambert-öt,mert meleg,de akkor én gáz vagyok és büszkén vállalom. Én már kinőttem abból hogy azt nézem egy sztárban hogy jajdecuki blablabla. Én a művészt tisztelem Adam-ben.

Elegem van már abból hogy a sok idióta csipog nekem hogy miért rajongok egy b*ziért.Ezt meg is írtam. Azon kívül hogy helyesnek találom,a szememben az teszi vonzóvá amit CSINÁL,amit elért és ahogy elérte. Miért kéne azért olyanokat szeretnem,akik nem tetszenek csak azért mert épp az a menő.

Igazán sajnálom hogy ilyen társadalomban kell élnem,ahol még egy értelmes vitát sem lehet kezdeményezni,mert nem tudtok érvelni hanem minden második szavatok az hogy ki b*zi meg ki nem. Igazán szegényes életetek lehet....

A homoszexualitás nem választás ,a homofóbia viszont igen,ezt ne felejtsétek el.

2010. okt. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Jó én feladom -.-
2010. okt. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!