Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondolsz Freddie Mercury-ról?

Mit gondolsz Freddie Mercury-ról?

Figyelt kérdés
2023. nov. 8. 07:42
 1/4 anonim válasza:
100%
Jó a hangja.
2023. nov. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Nem fogok vele együtt élni.
2023. nov. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#3 Még szerencse, hogy nincs szükségük a megbocsátásodra.


Én apám által a Queen zenéjén nőttem fel (a temetésén is Queen szólt a kérésére) már gyerekként is imádtam, a mai napig sokat hallgatom. Freddieről csak annyi infó alapján tudok véleményt írni, amennyit az életrajzi filmjei alapján láttam, mivel nyilván nem ismertem személyesen. Számomra egy szerethető, de rendkívül magányos ember érzetét keltette mindig is, de azt gondolom, a legtöbb ismert ember nagyon magányos. Az identitásával kapcsolatos vívódásai miatt nagyon sajnálom, borzasztó nehéz helyzetben lehetett. A tehetségét felesleges kiemelni, mert teljesen nyilvánvaló, hogy az egyik legnagyobb énekes volt.

2023. nov. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tanzániai.
jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!