Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mark Zuckenberg jót tett a...

Mark Zuckenberg jót tett a világgal azzal, hogy feltalálta a Facebook-ot?

Figyelt kérdés
2023. okt. 31. 09:31
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
Van előnye, de hátránya is.
11 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Leginkább a titkolózószolgálatoknak tett jót. Amit eddig nagy munkával tudtak csak kideríteni, a facsén a felét megtalálják. Politikai nézet, kapcsolatrendszer, kinek mi a sebeshetősége, mivel lehet zsarolni és ezer más dolgot.
2023. okt. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

#1


Érdekes, ebbe nem is gondoltam eddig bele.

2023. okt. 31. 09:40
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem talált fel semmit, csak jobb volt a Mark-eting. Előtte is voltak ilyen oldalak.
2023. okt. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%

"Politikai nézet, kapcsolatrendszer, kinek mi a sebeshetősége, mivel lehet zsarolni és ezer más dolgot."

Évekkel azelőtt ott volt már a myvip, iwiw, myspace és társai is.

2023. okt. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A Facebook-ot ő találta fel. Az más kérdés, hogy a műfaj, tehát a közösségi média régebbi, de annak elterjesztése is Zuckerberg érdeme. 2004-ben jött létre a Facebook. Előtte a Myspace (2003) illetve hazai téren az iwiw (2002) működött, de ha jól tippelek, ezeknek közel sem volt olyan nagy befolyása, mint a Facebook-nak


Zuckerberg tehát valami egyedit hozott létre, amely az emberek mindennapjainak a része lett.

2023. okt. 31. 10:08
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Mondtam, hogy nem? Az iwiwnek volt egy érdekes funkciója. Kicsit hasonló, mint a kit ismerhetek, de az meg is mutatta, hogyan. Néha játszottam vele. Sajtóban felbukkant névre (gyilkos, sikkasztó, feltaláló stb.), vagy általában ismert nevekre ha rákerestem, 3-4 lépésben összekötött. Tehát az ismerősöm ismerőse (vagy annak ismerőse) már elvezetett közvetlenül a keresett személyhez.
2023. okt. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
Akkor a repülőt a Boeing találta fel.
2023. okt. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%
Semmi egyedi nincs benne. A mindennapi életüket is pont azok keztdték ott élni, akik előtte is minden nap ott lógtak a korábbi közösségi platformokon.
2023. okt. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 NTBS ***** válasza:
32%
Ha mindenki ésszel használná nagyon jó lenne, de ez már nem az ő hibája.
2023. okt. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
#9 most a facebookról beszélünk vagy a kokainbárókról, vagy a fegyvergyárakról?
2023. okt. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!