Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik az alantasabb szórakozá...

Melyik az alantasabb szórakozás, Molnár Krisztiánt vagy Hasbulla Magomedov-ot nézni?

Figyelt kérdés
2023. szept. 12. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
A trash az már magában is trash, függetlenül attól, hogy mennyire mélyen vagy benne. Ugyanolyan rossz a kakában térdig vagy combig merülve barangolni.
2023. szept. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasbulla annyira nem trash. Van egy betegsége és az helyett, hogy siránkozna, hasznot húz belőle és közben tök cuki. Én megzabálnám. Kiki meg abból él,hogy szánalmat ébreszt, undort, és kb ennyi.
szept. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én nem làtom a különbséget, mindkettő a freakshow bizniszbe utazik.
szept. 8. 13:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Kiki szánalmas, undorító és ezért is nézik, ellenben Hasbullah aranyos, cuki, vicces jópofa. Nem sok Hasbullát láttam, de amit láttam az szimplán aranyos meg vicces, semmi undorítót, szánalmasat nem láttam benne. Szimplán csak profitál a testi adottságaiból. De szerinted miért szánalmas meg undorító Hasbullah?
szept. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!