Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Egyes modellek hogy-hogy...

Egyes modellek hogy-hogy dolgozhatnak 25 éves koruk felett?

Figyelt kérdés
Valahol hallottam, hogy 25 éves koráig modell a kodell és utána kiöregszik a szakmából. Akkor hogy-hogy van aki nem öregedett ki? Pl Tyra Banks, Barbara Palvin, stb (Amúgy az ő munkásságukat eismerésre méltónak tartom és csupaszív emberek szerintem, tehát külön örülök is, hogy ők a szakmában vannak) Vagy ez hogy működik modellkedésnél?
2023. aug. 26. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van 70 éves modell is. Nem csak fiataloknak gyártanak ruhát, kozmetikumot stb... valakiknek az idős korosztályt is képviselni kell.
2023. aug. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7%
Plasztikával sokáig szép az ember.
2023. aug. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hat jó hülye hely lehetett ahol ezt olvastad

A nagyok még 40 felett is dolgoznak

2023. aug. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 35 éves korig hallottam, hogy addig lehet valaki modell. De ha nagyon híres és jó a genetikája pl nem kezd el ereszkeni a bőre stb akkor nyilván maradhat a szakmába meg persze ez ügynökség függő, hogy melyik hány éves korig foglalkozik modellekkel.
2023. aug. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pl Pataki Ági még mindig modellkedik 72 évesen és korához viszonyítva nagyon jól nez ki. Ma már nsm olyan merevek a szabályok és mostmàr mindenféle korosztályt meg akarnak szólítani a kampányokkal.
2023. szept. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!