Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bennszülött Bálna miért...

Bennszülött Bálna miért beszél állandóan Elek Robi videósról?

Figyelt kérdés
2023. aug. 3. 15:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

Mert rendkívül káros amit csinál*, és ha senki nem hívja rá fel a figyelmet vagy mindenki leszarja, akkor sosem fog eltakarodni az ilyen tartalmaival. Egy 8 éves néző nem fogja fel mi a baj, ezért kell edukálni vagy őket, vagy a szüleiket.


* Miért? Meg sem kellene kérdezni, ha nem csak azon akadsz fent, hogy róla csinálnak videót, hanem meg is nézed miről beszélnek.

2023. aug. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Megszoktam nézni csak érdekelt miért kell állandóan ezt a tartalmat gyártani ha irritálja őt robi jelenti a youtubenak és törlik a fiókját eredményesebb megoldás lenne mint mindig róla beszéljen szeretem nézni csak kicsit unalmas századszorra ugyanezt látni tőle nézőként.
2023. aug. 3. 15:51
 3/16 anonim ***** válasza:
63%

Mert éppen ez az aktualitás rák topic a youtubeon amiről beszélni lehet.

Azért, mert belek brobi folyamatosan újra és újra nyersanyagot szolgáltat ehhez.

2023. aug. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Értem
2023. aug. 3. 19:07
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
"szijasztok én elekjobi vagyok!"
2023. aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
Kettős mérce van nála. Ő megkritizál másokat folyton de ha ezt felróvod neki akkor már te vagy a rossz. Értjük Elek Robi rossz de már elsőre is érteni lehetett nem kell egy ezredik videó róla. Csak csapolja a nézettséget belőle meg addig is van videó. Süllyedőben van csak úgy társa Bandi. A partizános szereplésükben is szétszedték őket. Nézzétek meg a Dancsós videó alatti kommenteket.
2023. szept. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Bandinak a Manninnal való balhéjáról meg ne is beszéljünk. Félreértés ne essék, kedvelem Bandit, de nagyon felelőtlenül kezeli a nézőtáborát.
2023. szept. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%

" Süllyedőben van csak úgy társa Bandi."


Ez valami nagyon advanced math lehet amivel te dolgozol, hogy kihoztad, hogy amikor az egész karrierjük alatt a legnagyobb elérésük van, akkor vannak süllyedőben. XD

2023. szept. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%

6-os.

Igen. Ő is meg Bandi is kettős mércét használnak. A szerencsjáték az rosz de az élő adásban sörözés már teljesen oké és egyáltalán nem káros. Meg most nagyon rá vannak szállva Dancsóra, főleg amióta a Partizánba járnak.


Kettejük közül amúgy nekem Bálna az ellenszenvesebb. Akárhányszor videót csinál valakiről látszik hogy ő utálja/lenézi azt a személyt akiről szó van és nagyon próbál mindenbe is belekötni a videóban.

2023. szept. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok. Bocs az elírásért. "Süllyedőben van csak úgy *mint a társa Bandi."

"Akárhányszor videót csinál valakiről látszik hogy ő utálja/lenézi azt a személyt akiről szó van és nagyon próbál mindenbe is belekötni a videóban." - Ezzel teljesen egyetértek.

2023. szept. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!