Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nagyon tetszik egy világsztár...

Nagyon tetszik egy világsztár pasi igazságtalan hogy aki tetszik nekem és akivel szívesen összejönék az világsztár és szerintem foglalt bár akkor is világsztár és gazdag mégha nem foglalt akkor is nektek is tetszik egy világsztár?

Figyelt kérdés
2023. júl. 26. 19:21
 1/6 A kérdező kommentje:
ha igen ki? illetve nők válasza érdekel leginkább mivel nő vagyok
2023. júl. 26. 19:22
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
nekem Jason Momoa tetszik
2023. júl. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Erre az oldalra 12 évesek nem írhatnak.
2023. júl. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok
2023. júl. 26. 19:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne igazságtalan? Annyiszor masztizhatsz a fotóira, ahányszor csak akarsz! :)
2023. júl. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Őszintén, ha azért vagy beleesve egy világsztárba, mert jól néz ki és gazdag, akkor nem tudom, hogy mit mondjak... ráadásul 25 vagy? Nem is ismered személyesen, lehet, hogy egy bunkó paraszt, csak teszi magát a kamera előtt.

A való életben is úgy választasz magadnak párt, hogy azt nézed, hogy hogy néz ki és milyen gazdag?

2023. júl. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!