Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Doggyandinak miért szerepel...

Doggyandinak miért szerepel az email címében a szenátor szó?

Figyelt kérdés
Miért szenátor andi egyáltalán ez az idegesítő nő? Borzalom a sipítós hangszíne. Miért hiszi el magáról, hogy tud sims nyelven?

2023. júl. 10. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Az még oké, de mért foglalkozol ilyen dolgaival miközben idegesít téged? :( pont le kéne sz@rni hogy mi az email címe
2023. júl. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Ha ilyen szinten zavar valaki, ignorálni kell. Ahhoz képest már ott tartasz, hogy az e-mail címét kutatod és képes vagy felhergelni magad azon hogy mi van a nevében, majd kérdést kiírni róla a neten. Egyrészt kit érdekel, másrészt nem kellene ennyire aktívan pörögni valamin, ami taszít és idegesít.

Ennyire unalmas a nyári szünet, nem tudsz mit kezdeni magaddal?

2023. júl. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rajong a Szenátusért a Star Wars filmekben.

Vagy az is lehet hogy szereti a jégkorong (hoki) sportot és azon belül rajong az NHL-ben szereplő kanadai Ottawa Senators nevű csapatért.

2023. júl. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2: igen, zavar, a hangszínétől teljesen kiég az agyam, írtam neki rengeteg emailt már sims nyelven, mert én tényleg beszélek sims nyelven, de ő nem, csak az agyát játsza non stop. És ne, ne vegye fel a szenátor szót sehova.


3: szerintem meg csak fogyatékos.

2023. júl. 10. 15:54
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Elmúltál már 12, pubi? Nagyon gyerekes amit csinálsz, és még rosszabb hogy ilyen közegben nevelkedik vagy szocializálódik valaki, hogy másokat nemcsak gyűlöl, de még aktívan zaklat is.
2023. júl. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!