Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » MHV Tomi BMW-jé maradhatott?

MHV Tomi BMW-jé maradhatott?

Figyelt kérdés
Gondolom sokan hallottak róla mi történt vele. Totalcar ön olvastam én is a videót nem volt időm megnezni. Az átalakított BMW-je illetve a platós-emelő Volvo maradhatott? Minden kocsijáért kár de az a kettő volt a kedvencem, azok maradhattak nála vagy azokat is le kellett adnia? :(
2023. júl. 5. 03:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hallottam róla, azt sem tudom ki az, sőt, a nevet is most hallottam először.
2023. júl. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Volvo maradt,a BMW-t elpasszolta valakinek,nem került a zúzdába.

A kommentekben azt írták hogy a leadott Ladákat az átvevő vastelep/bontó már árulja is 100-150e forintért...

2023. júl. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mármint hulladékvasként árulja vagy miként? Mert akkor így talán valami úton meg elhetne menteni őket, vagy nem tudom, ha még nem zúzták be akkor van valami remény visszaszereznie.
2023. júl. 8. 20:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!