Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Aki találkozott már Varga...

Aki találkozott már Varga Judittal, milyen a személyisége valójában?

Figyelt kérdés

2023. jún. 15. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Van egy olyan gyanúm, hogy sok évvel ezelőtt (2005. környékén) láttam őt, amikor még nem volt politikus. Arra emlékszem, hogy épp a 4-6-os villamosvonalat újították fel és emiatt pótlóbuszok jártak a Körúton. Ő néhány megálló után a Blahán szállt le. Magas volt, hosszú hajú és látszott az arcán (sőt, az egész kisugárzásán), hogy magasan kvalifikált értelmiségi. Mintha előre megéreztem volna, hogy ő egyszer majd fontos közéleti szereplő lesz. Az arcberendezése annyira markánsan egyedi volt, hogy még sokáig képes voltam visszaemlékezni rá (sajnos, akkor még nem volt kamerás mobilom). Amióta először feltűnt, mint közszereplő, egyre inkább úgy gondolom, hogy őt láthattam akkor a pótlóbuszon. Ez persze sosem fog kiderülni.
2023. jún. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%
Mivel orbán szeretője ezért a kvalitásai másodlagosak kivéve a szexképességeit.
2023. jún. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte és meggyőző
jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!