Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az influencereknek tényleg...

Az influencereknek tényleg megéri ez a sok bántás?

Figyelt kérdés

Oké azt értem ha valaki már annyira befutott hogy keres havi egymillió körül, annak persze, de aki mondjuk most kezdi, van mondjuk 1-2 megkeresése félévente, nekik megéri az egész annak ellenére, hogy ennyi bántást kapnak? Redditen alázzák és pletykákat terjesztenek róluk, naponta jön a tartalmaik alá a szidás...


Én meg attól egész nap rosszul vagyok ha csúnyán nézett rám a munkahelyemen a takarítónő :D


2023. jún. 15. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Megszokják akár a hírességek, akár a politikusok, aki egy kicsit ismert lett arról már kezdik gyártani a pletykákat. Sokan irigyek arra aki valamit elért az életben, valamint tényleg abszolút semmit érő inluencer van, akik semmi szó szerint semmi értelmeset nem csinálnak.



Ez kis közösségekben is így van, anno én szegény környékről származtam megszereztem kocsira a jogsit 17 évesen már ment ellenem a pletyka, hogy prostikhoz járok kocsival, meg már 200al száguldozok vele.


Kommenteket jobb nem is olvasni, sehol Facebookon se, egyre sötétebb a társadalom, egyre durvábbak az emberek. Meg egyre rosszindulatúbbak. Elég megnézni az ukrajnás cikkek alá, mennyi magyar élteti a putyinkát, mennyi kívánja ukránok halálát.

2023. jún. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egész egyszerűen meg kell tanulniuk az ilyen tartalmak kerülését. Én ugyan nem vagyok influencer, de vállalkozóként meg kellett szoknom a konkurensek szemétkedéseit. Volt, hogy egy-egy ilyen taccsra tett, egy napig idegeskedtem miatta, de aztán megtanultam elengedni és leszarni. Ha valamilyen szinten már nyilvánosság elé kerülsz, akkor mindig lesznek bántások. Nincs más megoldás, mint figyelmen kívül hagyni ezeket és megtanulni gyorsan túllépni rajtuk. Szerintem az influencerek jó részének ez már egész jól megy, az is megoldás, ha kiszervezik a kommentek kezelését, így nekik nem kell szembesülniük a rosszindulatú kommentekkel, és nyugalomban élhetnek.
2023. jún. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért az más, ha élőben kapod az ívet, meg az, hogy betűket látsz egy képernyőn. Egy valamire való influencer, ezeket le se sz.rja.
2023. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!