Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lassan 1 éve tart már a...

Vv10tibor kérdése:

Lassan 1 éve tart már a Mannin Vs Herby YouTube-balhé ami talán tényleg az egyik legnagyobb dráma a magyar YouTube történelmében! Szerinted mi lesz a végkimenetel? Úgy érzem véghajrához érkeztünk!

Figyelt kérdés

2023. jún. 10. 09:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Van ilyen balhé?
2023. jún. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs balhé, sem dráma. Néha reagálnak egymásra, és mindketten nyernek belőle egy kis nézettséget anélkül hogy bármi változás történne, az egyiknek van mire produkálnia magát, a másik ebből kritikát tud gyártani, amire a másik produkálhatja magát ismét. Ez közelebb áll egy spontán együttműködéshez, még ha nem is szándékosan alakult így.
2023. jún. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Herbynek csak feltételezései vannak mivel tudatosan nem nézi meg a számára negatívként ítélt videókat, sőt, még attól is elzárkózik hogy más beszéljen neki arról mi szerepelt egy ilyen videóban. valami védekezési mechanizmus részéről. így mivel csak a saját nézópontját látja, teljesen téves a gondolatmenete is erről, nem hiszem hogy balhénak veszi, csak tisztában van vele hogy mannin vele foglalatoskodik és "baszogatja". nem hiszem lesz ennek hamar vége, amíg lesz kifogásolható tartalom, addig felszólalók is ellene
2023. jún. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
64%

Herby nem veszi észre,hogy nem ő a pozitív ebben a "háborúban".

És még azt sem veszi észre,hogy Mannin csak baszogatja,és jót nevét rajta a nézővel xd

Jól teszi Mannin,szerintem töröltetni kellene Herby youtube csatornáját.

Biztos lehetne olyan dolgokat találni a csatornáján,amivel lelehetne töröltetni... Sőt többet is lehetne találni,példáúl a múltkor egy rákos ismerősét nevette ki,mert rákos.

Herby egy 40+os barom,tipikus ember,akinek bárki mondhat bármit,akkor is azt fogja gondolni,hogy neki van igaza.

Egy álszent fasz,semmi keresnivalója nincs a YouTubeon,mindenki leszarja!

Van 200+ezer feliratkozója,de a videójain max 3k megtekintés van,semmi jót nem csinál,semmi érdekeset.

Régen néztem is,vagy 2 éve,de akkor is csak a régi videóit néztem vissza,pl Minecraft,zabálj velem,postacucc stb

Bevallom régen nekem érdekes volt,DE csak a régi videójai,van olyan,hogy megnézek 2 héten egy régi videóját,és jót röhögök rajta.

Mert már régen is egy bolond fasz volt,nem is értem miért nézik meg még 2ezren is a videóit,olyan mintha valamilyen vallás lenne kb!

Akik szeretik,és nézik ót már 5 éve,vagy akár több,azok is olyanok lettek mint Herby.

Herby teszi a nagyot,de még pinát nem látott xd

2023. jún. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%
Mivel én is nagyon sokat iszom,, el tudom képzelni mi járhat a herby fejében. Itt nem balhé lesz, mert ebben súlyos pénzek vannak, Amiket az egyik fél Körömlakkra költ a másik meg vodkára.
2023. jún. 15. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
Csüdvözlendő Hír! Mannin nyert ez maga höjpi jelentette be az Antimédia alvó szekciója Üdvözli a Hírt!:DDD
2023. júl. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
15%
Filmkiller hát te is itt vgay?
2023. júl. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy tényleg abbahagyja, a videózás az élete, ebből van bevétele. szokott ilyen váratlan dolgokat mondani amik aztán nem úgy lesznek
2023. júl. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Jah, bár már csomó mindent leprivátolt, azt mondta kedden lesznek letörölve a dolgok. Már le is törölte a ,,Mannin nyert, sziasztok!" liveot, a youtubeozáson kívűl miből másból élne meg a sümegi koldus? Ha nem folytatja a youtubeot, akkor bye bye vodka (ez lehet neki a legynagyobb problémája az egészben). Szerintem hamarosan újra posztolni fog, nem hinném, hogy ez itt véget ért. Csak az a baj az újabb visszatéréssel már megint rombolja a hitelességét.
2023. júl. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%
Én nem is tudtam erről. Mondjuk leszarom, mert utálom mindkettőt.
2023. aug. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!