Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha kiemelkedően nagyszámú...

Ha kiemelkedően nagyszámú szülő nem fogja a gyerekét visszaengedni az iskolába, vajon milyen végkimenetele lesz erre a 2 hónapra a dolognak?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 8. 15:13
A kérdező szavazást indított:
Igazolatlan órák, kirúgás, gyámügy, szokásos, ilyenkor jellemző dolgok
Iskolanyitás felfüggesztése, online oktatás június végéig
Hibrid oktatás: Félig online, félig jelenléti oktatás
Nem fog sor kerülni arra, hogy kiemelkedő számú szülő ne engedje iskolába a gyereket
21 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, erre úgysem fog sor kerülni.
2021. ápr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Elfogyott a szülők éves szabadsàga
2021. ápr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd morogva az orruk alatt elküldik a gyereket iskolába, ez a magyar szokás. Nagyotmondás morgás a tévé előtt, majd beletörődés.
2021. ápr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem kerül rá sor. Nálunk decemberben elkezdték a szülők, aztán az iskolaigazgató benyögte, hogy akinek eléri a hiányzása a 250 órát azt megbuktatják, erre mindenki visszament a suliba másnap. Én hiába mondtam, hogy ez nem igaz, ilyet nem tehet, senkit nem érdekelt, mindenki összecsinálta magát. Volt olyan anyuka, aki még azt is mondta, hogy a Gyámhatóság elveszi a gyerekemet, ha nem engedem iskolába. Na, ennyire tájékozottak az emberek. Amúgy hasonló okosságok most is terjengnek a fórumokon.

A tanárok meg kb. elmennek a fenébe, ennyire behódoltak a rendszernek. Nekik kellett volna először otthon maradni.

2021. ápr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

csak a pofájuk jár a semmire sok fotelforradalmár proli.

aztán amikor cselekedni kéne meg összeszarják magukat és mennek. 19-én tele lesznek az iskolák, a sok most fogadkozó szar nyúl meg némá kussol majd.

meg is érdemlik.


a tanár is inkább beledöglik de akkor is bemegy nehogy elbukja a szar 150 nettós bohócállását.

2021. ápr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Akár mennyire megy, a nyöszörgés a tanárok részéről, újból meg kell barátkoznotok a gondolattal, hogy nektek is korán kell kelni, nektek is egész nap bent kell ülni, elhiszem, hogy kényelmes jobb otthon lenni és azt hittétek nyárig valahogy kihúzzátok, de szokjátok a reggeli kelés gondolatát már most és akkor könnyebben álltok vissza.
2021. ápr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Csaladi potlekot is megvonjak ha a gyerek nem megy iskolaba.
2021. ápr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom és a haverjai nagyon várják már.
2021. ápr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

"Csaladi potlekot is megvonjak ha a gyerek nem megy iskolaba."


de ehhez az az "apróság" is kell hogy az iskola vezesse a hiányzást ugyebár.... mert ha nincs hiányzás nincs mit igazolni sem és a családi is marad. Ébresztő ez Magyarország.

2021. ápr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21%

"Az én lányom és a haverjai nagyon várják már."


ilyenek csak a mesében léteznek

2021. ápr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!