Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » EZ igaz lenne?! NEM hiszem el.

EZ igaz lenne?! NEM hiszem el.

Figyelt kérdés
[link]
2023. febr. 25. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Igen
2023. febr. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Ha tudnád, hány ismert név van ezen a listán, és hány ismert név ugyan nincs ezen a listán, de ugyanígy dubajoztak, mint ő...!
2023. febr. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

De a prostitúció mióta illegális?


A kerítés meg, a kitartottság van csak benne a BTK-ban, a prostitúció nincs, prostitúció után még adózni is lehet 9604 TEÁOR szám alatt.

2023. febr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Ja értem, Kulcsár Edinát nem vádolják semmivel, hanem tanúként akarják kihallgatni a kerítéssel kapcsolatban… Mivel hogy akik ki közvetítették a prostikat, azok keritők/stricik, ami a prostitúcióval ellentétben illegális.


Tehát csak tanúskodnia kéne a Kulcsár Edinának…


Nem tudom, hogy ez mégis hogy kerülhetett ki a médiába.

Ez nagyon durva, mert ezek szigorúan titkos adatok, hiszen tanuról van szó, nem vádlottról.


Ha még be is bizonyosodna, hogy akik ki közvetítették Kulcsárt “fotózásra” valóban egy strici hálózat és valójában prostinak vitték ki a nőket, s elítélik Őket, arra akkor sem lesz bizonyíték hogy pont a Kulcsár Edina is prostituálódott és az Ő esetében nem e valójában fotózásról volt szó…


Amúgy simán kinézem belőle, hogy prosti, prosti volt, de ez most a fentiek fényében szerintem lényegtelen…

2023. febr. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem hiszem el, fotózást igen, még aktképeket is, na de hogy arabokkal pénzért?! Azt hallottam, hogy a Sarka Katával egy céget alapítottak, hogy kiközvetitsék a lányokat, na de fotózásra.
2023. febr. 26. 21:28
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#5.


Ha viszont kiközvetítettek lányokat, szexmunkára, az kerítés… 8 év börtönt lehet érte kapni.


Kérdező, ha egy kicsit reálisan gondolkodsz, miért menne ki valaki fotózásra pont dubaiba? Oda szolgáltatás igénybevételéért kimenni abszolút nem érdemes, hiszem kib@szott drága, szolgáltatást nyújtani már annál inkább megéri kint… Az arab fotósok miben lennének jobbak mint bármelyik másik? Miért nem Franciaországba vagy Japánba mennek fotózásra, ha már a magyar szakemberek/művészek nem elég jók?

2023. febr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!