Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lady Gaga korunk legnagyobb...

Lady Gaga korunk legnagyobb tehetsége. Miért nem ismerik el az emberek többsége még most sem?

Figyelt kérdés

Az utóbbi években szerencsére egyre többen felismerik a tehetségét, de még mindig sokan vannak olyanok, akik szerint túlértékelt. Komolyan nem értem, hogyan gondolhatja valaki azt, hogy túlértékelt. Itt van pl. Beyoncé. Jó hangja van, tud táncolni, de ennyiben ki is futott a tehetsége. Színpadon sosem énekel hamisan, jól táncol, de semmi művészi nincs benne, arról nem is beszélve, hogy egy mondatot sem írt soha saját fejéből a dalaiba. Ugyanez igaz szinte az összes többi nagy énekesre is. Gaga ellenben saját maga írja a zenéit, jól mozog a színpadon, világi hangja van, mellette még tehetséges színésznő is. Mondhatni 50 évente születik olyan tehetség, mint ő.

Lehet ő is úgy lesz, mint pl. Freddie Mercury vagy Michael Jackson, akik igazából életükben is elismertek voltak, de a halálukat követően hirtelen még elismertebbé váltak.


2023. febr. 7. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én bírom, szerintem is tehetséges. Én azt tippelem azzal fordított sok embert maga ellen hogy úgy néz ki sokszor mint egy elmebeteg, azt szerintem túltolja. Alapon nem is lenne rossz nő, nincs is miért pojácának öltöznie.
2023. febr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Lady Gaga sima popsztár, a többség még mindig a 10-15 évvel ezelőtti slágereiről emlékszik rá. egy hajszállal lehet, hogy több saját gondolatot visz a zenékbe, mint a szakmájának átlaga, de alapvetően az ő keze alá is profi dalszerzők dolgoznak. és hát azért nem mondanám, hogy nagyon túlteng benne a művészi késztetés, pár évente egy-egy lemez vagy filmszerep, egyik sem túl korszakalkotó, és ennyi. semmi olyan kiemelkedőt nem tett le az asztalra, amik miatt egy lapra kerülhetne Jacksonnal, és főleg nem Freddie Mercury-val.
2023. febr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Én is szeretem Gagát, talán te egy kicsit túlértékeled, de megértem, miért vélekedsz így róla. Akik nagyon formabontók, kirívóak sokszor a nagy többség elkönyveli őket őrültnek vagy olyan illetőnek, akik a tehetségtelenségüket így próbálják "pótolni" stb. szóval, emiatt se írok inkább neveket én kiket tartok zseniálisnak, de szerintem a nagy többség, akik véleményt is alkotnak bármilyen művészről 5%-ig sincsenek tisztába az adott személy munkásságáról, személyéről :D
2023. febr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem tehetségtelen, de akkor is csak egy előadő, aki a mögötte dolgozó csapat nélkül nem sokra menne. Dalszöveg, zene, koreográfia, ruhák, látványelemek, klipp, marketing, szervezés, ezeket mind a háttérből kapja. Több százan dolgoznak a műsoron, aminek ő az arca.
2023. febr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, szerintem te egy roppant intelligens ember vagy (viccen kívül), gyakorlatilag egy vesszőhiba nincs az írásodban. Ez ritka ezen az oldalon, elhiheted.
2023. febr. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Gaga az én királynőm. Gyermekkorom meghatározó énekesnője. Emlékszem mikor még a csapból is a Just Dance, Poker Face és a Paparazzi folyt (de jó is volt :D). Nekem mindig tetszett a stílusa, és az is, hogy végre valaki nem azt az elvárt, sablonos pophercegnős stílust képviseli. Olyan ruhákat hordott amilyeneket azelőtt senki (pl a híres húsruha), olyan dolgokról énekelt amikről azelőtt senki, és nem félt megmondani a magáét az interjúkban és a tv-ben is. Sokra tartom őt ezek miatt, a tehetsége meg csak hab a tortán. Elképesztő hangterjedelme van, konkrétan annyi oktávot képes kiénekelni, hogy egyszerűen hihetetlen. Igen, sajnos sokan támadják még a mai napig is, pedig szerintem nincs miért, mert nem rosszabb vagy megbotránkoztatóbb mint mondjuk Madonna vagy (csak hogy a mostani “sztárok” közül mondjak valakit) Cardi B. Imádom hogy konkrétan bárhová beteszi a lábát megáll a levegő, és az a tipikus “mit képzel ez magáról” hangulatot kelti. Én mindig szerettem és szeretni is fogom, mivel nincs jogom a bulvár alapján ítélkezni felette. Jó embernek tartom, aki egy tehetséges díva, filmsztár, és ha kell vadmacska is egyben. Egyébként most kapcsolok pont őt hallgattam miközben írtam a válaszom :D
2023. febr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Tökre egyetértek, szerintem iszonyú tehetséges, fantasztikus hangja van (a Joanne albumát ajánlom azoknak, akik kételkednek benne, libabőrös vagyok tőle). Ráadásul nagyon jó színész is. Nekem bejön a stílusa is, még akkor is, ha egy gárda van mögötte. Attól még azonosulni kell azzal a stílussal, magadénak kell érezned, és nála egy percig se kételkedem, akármilyen szerelésben látom meg. Számomra ő sokkal értékesebb előadó, mint mondjuk Taylor Swift és Ariana Grande, stb.
2023. márc. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!