Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miből gondolják sokan, hogy...

Miből gondolják sokan, hogy Kriszhadvice börtönben van?

Figyelt kérdés

2023. jan. 26. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Gondolom normális életet akar élni, ezért abbahagyta a streamer életet. Amit a sok kis hatasvadász hormon túltengéses kocka gyerek nem bír elviselni
2023. jan. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Egy streamer mondta jól: ha bármelyik emberről, főként tartalomgyártóról menne a hír hogy börtönben van, egy sima bejelentkezéssel cáfolhatná. Papi engedi az embereknek, de miért? Talán mégis igazak a hírek? A városkájában lakik az unokatestvérem, és ott az a hír járja, hogy razzia volt náluk tavalyelőtt hajnalban. Hogy mi lett a vége, vagy mit kerestek/találtak, arról semmit nem tudok. A papája kommentelt egy videó alá, és mikor normálisan rákérdeztem, hogy "akkor ugye a börtön sztori hazugság?" szó nélkül letiltottak. Pedig egy szimpla kérdés volt normális hangnemben. Ez is érdekes.

A felettemlevő meg amit ír, hát. Akinismer a papit az tudja, hogy szó nélkül sose hagyott itt volna minket. Én először betegségre tippeltem, aztán mesélte a razziát unokatesóm, majd redditen/itt is, twitchen, tiktokon is érdeklődtöm, és mindenhol a börtönös sztorit mondják.

2023. jan. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Gondolom, mivel szó nélkül eltűnt, ezért az emberek mindenre gondolnak, amik már a közösségi médiában megtörténtek párszor.

Akármilyen nagy videósról/streamerről van szó, Ők is csak emberek. Eléggé sok negatív visszajelzést kapnak naponta többször. Az ember egy ideig tűr és tűr, de az ember türelme sem végtelen. Vannak, akik már az első néhány negatív kommentet nem bírják elviselni és abba is hagyják 100 és 1000 követő között. A kitartóbb feleknél sincs másképp. Hiába, hogy több a pozitív visszajelzés, néhány negatív simán felülírja ezt az átlagot. Hasonló, mint iskolában az 5-ös átlag. Egy 1-es simán odaveri az egészet.

Nagyon nem ismerem Őt, viszont több, mint valószínű, hogy csak hosszabb szünetre volt szüksége.

2023. aug. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
79%
Börtönben van.
2023. aug. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
4-es honnan tud te vagy anyja vagy valami reddit huszár?
2023. szept. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nem vagyok reddit huszár :D egy Twitches emberkétől tudom, akinek fix a forrássa. Pont leszarom a redditet. Én szerettem Kriszht és lesokkolt ez a hír
2023. nov. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem az egyik moderátorát. Azt mondta nem tudják elérni, senkinek se válaszol közülük, aki meg személyesen ismeri (egyik legjobb spanja) az "nem mondhatja el", de érdekes vele se volt közös kép 2 éve, pedig állandóan rakta ki instára ő is évekig. Fix dutyi sajnos. A discordon naponta kérdezgetik, de ki van adva a modoknak hogy tiltsák ezeket az embereket. Kérdem én: nem lenne egyszerűbb egy pár másodperces videóval cáfolni a böris állításokat, ahelyett hogy tiltanák az embereket a modok folyamatosan?
2023. dec. 8. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!