Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Marylin Manson tud autót vezetni?

Marylin Manson tud autót vezetni?

Figyelt kérdés
Az egyik klipjében láttam gurulni egy autóval és nem értem hogy ez hogy lehetséges

2023. jan. 11. 08:34
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
9 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Sztem tud, nem egy nagy művészet. Bár amennyi anyag benne szokott lenni abban az emberben, sztem nem lát el az útig. :D

Ha meg nem tud, és klipben mégis láttad: Milliór és egy módja van, hogy ezt egy klip kedvéért összehozzák. (ha szemből látod vontatják a kocsit, stb.) Melyik klipje volt az?

2023. jan. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég annyi róla, hogy amerikai. Az USÁ-ban a klotyóig se jutsz el, ha nem tudsz autót vezetni.
2023. jan. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Sztem a 300 millióból van jó sok ember Amerikában aki nem tud vezetni és mégis élnek
2023. jan. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3 élnek, na de hogyan

csak a legcsóróbbak vannak autó nélkül, vagy akiknek valami egészségi akadály áll az útjába. New Yorkban és néhány másik óriásvárosban jól el lehet lenni, amúgy kábé semmi esélyed autó nélkül. Floridában van olyan város, ahol 250 ezer ember lakik, de semmiféle tömegközlekedés nincs.

a kedvedért rákerestem, a legfrissebb statisztikák szerint az amerikai felnőttek 89 százalékának van jogsija, a

háztartások 92 százalékában van autó.

2023. jan. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Érdekes mert nekem pl szorongás miatt nem lehet soha jogsim és tudom magamról hogy a Tesco-ig nem tudnék elvezetni, annyira nehéz feladat lenne számomra…

Ebből kiindulva én meg itthon is csodálkozom hogy ennyi ember hogy vezethet, vagy hogy sok ember értelmi szintje alapján hogy tudta megszerezni a jogsit, elvégre az egy vizsga, ráadásul a vezetés egy elég nehéz, összetett folyamatnak tudnék nekem ahol fókuszálni kell…

Én is tudom hogy Amerikában elég alap a kocsi, bár nyilván ott az életszínvonal is más, pl az én családom egyik fele sem tudná megengedni magának az autót sajnos, meg hozzam hasonlóan vezetésképtelen a legtöbb családtagom


Az USA lakóinak többsége viszont nem az eszerol híres, ebből kiindulva érdekes teny számomra hogy ennyi ember képes vezetni…

2023. jan. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztosan, mivel az usa-ban olyan távolságok vannak, hogy ha 18 évesen legkésőbb nem vezetsz, akkor az baromi cink.
2023. jan. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!