Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Radics Petinek szerintetek...

Radics Petinek szerintetek milyen a személyisége?

Figyelt kérdés

A videóiban több végletet is érint. Valamikor alpári, altesti poénokat durrogtat, míg máskor nagyon mély és intelligens gondolatokat ad át, amiket nagyon jó hallgatni.


A lemez amit kiadott félelmetes, mert nagyon sötét és gonosz gondolatokat ad át, mintha depressziós lenne, máskor viszont a videóiban, posztjaiban egy tök jó kedélyű pasit látok, aki ilyen "apa típus". Mindig derűlátó, poénkodós, földhözragadt, szerény. Az utóbbi 2-3 évről beszélek.


Furcsa ez a kettősség. Én egy kicsit féltem, nem szeretném ha az történne vele mint Robin Williams-el. De lehet, hogy csak én gondolom túl. Mi a véleményetek?



2023. jan. 7. 00:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
De amúgy Radicsnak vannak vicces videói is, de a kérdés a személyiségéről szólt, nálam meg elásta magát.
2023. jan. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően introvertált, szerintem. Némelyik vicce elég "awkward", ez pontosan egy introvertált ember jellemzője. Szociálisan érzékeny, csinált pár PSA-jellegű videót is már. Úgy gondolom, értelmes ember, de néha a nézők kedvéért cringe.
2023. jan. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Értem. Tehát akkor ha mondjuk Te az életedben elkövettél egy hibát, legyen az bármilyen kaliberű, onnantól kezdve az embereknek rólad azt kell gondolniuk, hogy te olyan vagy, hiszen akkor mutattad ki a fogad fehérjét. Nincs belőle kimosdás, nem az történik, hogy megbicsaklottál, hanem Te olyan vagy és kész.


A csaj amúgy nem csak tőle kapta meg, hanem az egész országtól. Nem hiszem, hogy Peti ledöntötte a lábáról, és letargiában sír azóta is valahol, mivel a hölgy utána is aktívan tevékenykedett mint prostituált.


A paródiának is nyilván vannak határai de Peti sose tagadta, hogy sokszor kifejti véleményét bennük. Amennyire tudom, soha nem védekezett ezzel, sőt bele is állt a vitákba elég megosztó kérdésekben is.

Maximum akkor tette a videó elejére, hogy ez egy paródia, amikor tényleg csak kukacoskodott emberekkel, mivel egy PC világban élünk, ahol még magát a prostituáltat se nevezheted nevén, hiába prostituált, attól még ne mondjuk ki, mert szegényke. Nyilvánosan felvállalja és le se tagadja, de azért ne mondjuk rá, mert az milyen már.


A követőtáborról meg annyit, hogy mindenhol vannak szélsőséges rajongók, az összes csatornánál, akik vérremenően hadakoznak objektivitást mellőzve kedvencükért.

Ez nem a videóst minősíti továbbra sem.

2023. jan. 7. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!