Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Radics Petinek szerintetek...

Radics Petinek szerintetek milyen a személyisége?

Figyelt kérdés

A videóiban több végletet is érint. Valamikor alpári, altesti poénokat durrogtat, míg máskor nagyon mély és intelligens gondolatokat ad át, amiket nagyon jó hallgatni.


A lemez amit kiadott félelmetes, mert nagyon sötét és gonosz gondolatokat ad át, mintha depressziós lenne, máskor viszont a videóiban, posztjaiban egy tök jó kedélyű pasit látok, aki ilyen "apa típus". Mindig derűlátó, poénkodós, földhözragadt, szerény. Az utóbbi 2-3 évről beszélek.


Furcsa ez a kettősség. Én egy kicsit féltem, nem szeretném ha az történne vele mint Robin Williams-el. De lehet, hogy csak én gondolom túl. Mi a véleményetek?



2023. jan. 7. 00:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
szerintem ahogy sokunkat őt is megviseli a sok negatív dolog ami körülvesz minket de próbál optimista maradni, humorral kezelni a nehéz helyzeteket, mindenképpen jóindulatú, értékes elgondolkodtató, apura hasonlít akin látom hogy néha depis magába zuhan és nem is tudja ezt titkolni mindig, de a külvilág felé mosolyt mutat és csak aki jobban ismeri látja mi van belül valójában. De azért benne van a remény, a derű, mások jobb kedvre derítése
2023. jan. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%
Ti aztán jól bekajáltok egy kitalált, nézettség-maximalizáló személyiséget.
2023. jan. 7. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem Petitől hogy humorosan fogja fel a sértő dolgokat is ez jó jel.

Ismered Radics Peti youtuber új nevét ? Kedves , Alulirot Péter imádom xDD

Szóval milyen a való életben a kamerán kívül az őszinte válasz ki tudja nem ismerjük személyesen

2023. jan. 7. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%
Robin Williams egy világhírű színész volt, 1000x nagyobb problémákkal, azért ne vedd már Radics Petivel egy kalap alá.
2023. jan. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

s"zerintem ahogy sokunkat őt is megviseli a sok negatív dolog ami körülvesz minket de próbál optimista maradni, humorral kezelni a nehéz helyzeteket, mindenképpen jóindulatú, értékes elgondolkodtató, apura hasonlít akin látom hogy néha depis magába zuhan és nem is tudja ezt titkolni mindig, de a külvilág felé mosolyt mutat és csak aki jobban ismeri látja mi van belül valójában. De azért benne van a remény, a derű, mások jobb kedvre derítése"


Nekem tetszett sok Radics Peti paródia, de igazából sose követtem, de bele bele néztem.


Egy másik videós csinált róla videót, ahol kiemelte, hogy Radics videójában az egyik humorforrás az volt, hogy le.kur.vázott egy nőt. A nő ténylegesen prosti volt, azt nem tudom, hogy ma az e. Ráadásul a külseje is nagyon olyan volt, de akkor is szánalmas, ezzen viccelődni, hogy mennyire úgy néz ki, mint egy kva, még ha történetesen fent is volt a rosszlányokon, meg úgy nézett ki, ahogy. Ez akkor is egy aljas dolog, nákam ezzel elvágta magát emberileg, még ha amúgy vannak tök jó videói is.


Azt persze nem tudom, hogy azóta mi van azzal a csajjal.


A követőtábora meg betámadta ezt a srácot, aki egy nagyon érdekes és infornatív videót csinált Radicsról. Majd a bizonyos RadicsPeti fanoknál befigyelt a -100 IQ szint a kommentjeik során, ahogy ez DancsóPéternél is befigyel.


Persze nyilván nem mindenki hülye, aki Dancsót, vagy Radicsot néz. Olyanok is vannak, akik nem hülyék, csak a világnézetükkel van baj.


De azért kiábrándító, hogy az elvileg értelmes Radics Peti kommenthuszáraik ekkora ökörségeket hordanak össze, valahol a néző igazodik a csatornához, még ha nyilván ez nem ilyen egyszerű dolog.



"Szóval milyen a való életben a kamerán kívül az őszinte válasz ki tudja nem ismerjük személyesen"


RadicsPeti egy videós, a videóinak tartalma alapján kell megítélni, ráadásul a videósnak a videói is a személyiségüket tükrözik.

2023. jan. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Értem. Tehát azért mert valaki nem világhírű, nem lehetnek akkora problémái, ami miatt ugyanarra a sorsra juthat mint az említett példa.

Ezen logika mentén egész kevesen lennének öngyilkosok és egy nagyon boldog világban élnénk. De gondolom miután leírtad ezt, te is jót nevettél ezen mert beláttad, hogy mindössze azért írtál ide, mert nem szimpatikus neked a Peti és valamibe muszáj volt belekötni.

2023. jan. 7. 14:48
 7/13 anonim ***** válasza:

A legirónikusabb az volt, amikor Radics egyik rajongója azzal vádolta azt a másik videóst, aki Radicsról csinált videót, hogy nem eléggé intelligens, hogy megértse Radics Péter magasröptű gondolatait. Magyarán akinek baja van Radiccsal, szimplán hülye, és csak nem érti a dolgokat. Akkor nekem átlag feletti képességekkel miért nem tetszett amikor RadicsPeti azon viccelődött, hogy az adott csaj úgy néz ki, mint egy k.u.rva? Ha 150 IQ-m lenne, akkor már érteném?:)))


Bár az adott komment szerint 100 as IQ kell Radics megértéséhez, szóval ez nem lehet opció. :))


De eléggé irónikus, hogy a hülyeségeket összehordó Radics fan azzal vádolja a másikat, hogy ő nem eléggé értelmes, hogy felfogja Radics vicceit. Magyarán a hülye hülyézi az okosabbat.

2023. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Sorry, az előző hozzászólásomat a 4esnek szántam.


5. Sok éve elkövetett egy hibát. Lek*rvázott valakit, aki valószínüleg az is volt. Nem volt szép, ezt is értem.

Ennyi? Ennyivel leírta magát? Onnantól nem jók a videók és nem érdekelhet maga az ember?

Mindenki követ el hibákat, akár magánéletében, akár a munkájában. Peti is elkövetett egyet.

A közönség meg nem tudom, hogy jön ide, de mindenhol vannak szélsőséges idióták, még az általad kedvelteknél is akik csordaként mennek védeni kedvencüket.

Ez nem videós függő.

2023. jan. 7. 15:01
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

"5. Sok éve elkövetett egy hibát. Lek*rvázott valakit, aki valószínüleg az is volt. Nem volt szép, ezt is értem.


Ennyi? Ennyivel leírta magát? Onnantól nem jók a videók és nem érdekelhet maga az ember?


Mindenki követ el hibákat, akár magánéletében, akár a munkájában. Peti is elkövetett egyet.


A közönség meg nem tudom, hogy jön ide, de mindenhol vannak szélsőséges idióták, még az általad kedvelteknél is akik csordaként mennek védeni kedvencüket.


Ez nem videós függő."


Én úgy vagyok vele, hogyha egy videós egyszer ilyet csinál, akkor onnantól elvben is csak úgy tudok Radicshoz állni, hogy ilyen bárkin átgázol és bármiből viccet csinál a hírnévért. Tehát ha valaki ilyet mond, azzal teljesen megváltozik a hozzáállásom, és arra gondolok, hogy ez nem egyszeri hiba, hanem igazából ilyen a személyisége. Tehát mondhatni kivillantotta a foga fehérjét, amit eddig nem tett meg.


Amúgy a csaj biztosan prosti volt, nem csak valószínű. De azért szegény csaj jól megkapta, még ha Radics poénkodása érthető is volt.


A követőtábbora meg annyit, hogy mint írtam, a videós képzi a követőit, de ez ennél sokkal bonyolultabb dolog. Ezt is írtam. Nyilván még egy tudományis imseretterjesztő csatornát se csak okosak néznek, tiszta sor.


De mondjuk az azért ciki, amikor Dancsó Péter rajongói azt hiszik magukról, hogy ők szellemileg hatalmas magaslatokban vannak, mert ők Dancsó Péter kifigurázásában nézik a ValóVilágot, nem a tévén.


De ez a jelenség leginkább Dancsóra illik, nem is Radicsra. De akkor már felhoztam Radicsot is.


Amúgy voltak akik azzal védték Radicsot, hogy EZ PARÓDIA.


Na de ha én leri.ba.ncozom az anyjukat, de megmondom a végén, hogy ez egy paródia, akkor senki se sértődhet meg? Hiszen ez egy paródia. xDDD


Bár mondjuk Radics néhány videója (polikai videók) igazából a valóságról szólnak, még ha kicsit szélsőségesen is, de nem igazi paródiák.

2023. jan. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kicsit kifejtettem a dolgot. :))
2023. jan. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!