Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mást is rettentően irritál...

Mást is rettentően irritál For her Szandra? Youtuber, influencer..meg mit tudom én mi

Figyelt kérdés
Idegesít a mimikája, hangja, beszédstílusa.. meg neki ez a legnagyobb élvezet az életében, hogy napi szinten 20 sztorit oszt meg instán mindenféle baromságokról?

#Szandra #YouTuber #influencer #For her Szandra
2022. dec. 14. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

De ha idegesít, miért nézed?


Én ismerem, de nem szimpi, ezért nem is nézem, így nem tud idegesíti.

2022. dec. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az irritáló dolgokat el kell kerülni, ignorálni. Rosszul csinálod, mert feleslegesen és szándékosan hergeled magad vele, mikor egyszerűen le kellene szarni, vagy tiltani hogy ne legyen szem előtt. Úgy néz ki téged annyira irritál, hogy képes vagy itt reklámozni a neten őt. Belekötni pedig a világon bármibe lehet. Neked ez a legnagyobb élvezet az életedben, hogy a neten fröcsögsz? Akkor neki miért ne lehetne a sztori készítés?
2022. dec. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
egészen idáig a létezéséről se tudtam, nem is vagyok rá kíváncsi
2022. dec. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%

"De ha idegesít, miért nézed?"


Ez a ne nézd ha nem tetszik egy baromi szar hozzáállás. Áruld el nekem, hogyha nem nézheti, hogyan lehet róla véleménye? Így röviden kisarkítva ha nézed, akkor jót írsz róla, de ha rosszat akarsz, akkor meg nem is nézheted, tehát nem is lehet róla rossz véleményed. Ezért is hülyeség többek között ez a nézet.


Én magam is szoktam olyat nézni, amit nem szeretek, de nem olyan sokszor. Azt is tudni kell, hogy sokszor az is szembe jön veled, amit nem is akarsz, hogy szembejöjjön veled. Például tudtam alapból, hogy ki az a Forstner Csenge, de sose követtem. Viszont amikor az egész youtube róla beszélt, akkor akaratlanul is szembe jött velem és mivel tudom ki ő, megnéztem a reakciókat róla. Néha bele is nézhetek ilyenm tipikusan semmilyen videósok videóiba is, de ez elenyésző.


És igen, engem zavar, hogy valaki abból él, hogy szar videókat gyárt. Ráadásul az ilyesmi videós még el is hiszi magáról, hogy milyen jó tartalomnak számít, ha a videójában felveti azt a dilemmát, hogy mit vegyen fel egy Justun Bieber koncerten, meg mit ne vegyen fel. Mármint milyen ruhában menjen oda és miben ne. Ez milyen tartalom? És erre fel nézik rengetegen a semmilyen videósokat.


"Az irritáló dolgokat el kell kerülni, ignorálni. Rosszul csinálod, mert feleslegesen és szándékosan hergeled magad vele, mikor egyszerűen le kellene szarni, vagy tiltani hogy ne legyen szem előtt. Úgy néz ki téged annyira irritál, hogy képes vagy itt reklámozni a neten őt. Belekötni pedig a világon bármibe lehet. Neked ez a legnagyobb élvezet az életedben, hogy a neten fröcsögsz? Akkor neki miért ne lehetne a sztori készítés?"


Igazából erre is le lehetne írni, amit az előzőre írtam. A mentalitásod az, hogy legyenek irtó szar dolgok, csak ne nézzünk oda. Erről az jutott eszembe, hogy a fidesz szétlopja az országot, akkor arra se figyeljen senki, akinek nem tetszik?


De a kérdés meg nem az volt, hogy ki miért NE nézze ezt a lányt, hanem hogy mást is irritál e. Engem nem, mert nem ismerem. :))

2022. dec. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ez a ne nézd ha nem tetszik egy baromi szar hozzáállás. Áruld el nekem, hogyha nem nézheti, hogyan lehet róla véleménye"


A nézés és a látás két különböző dolog. Természetesen nekem is feldob a YouTube néha olyan videót, ami sz*r, pl. már vagy háromszor biztos belekezdett nekem ilyen Tücsis (vagy Tücsys) műmájer videóba, amibe az első két alkalommal mondjuk belenéztem, mert nyilván nem tudtam, milyen, aztán miután megállapítottam, hogy gagyi és idegesítő, ezért onnantól kezdve elkapcsoltam.


Ennyi.

2022. dec. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki ugyanazt a szart gyártja le napi 20-szor, miért nézed meg mind a 20 tartalmat hogy igazold magad? Ami szar az szar, ami tegnap szar volt holnap is az lesz. Ráadásul úgy, hogy a nézettség egy olyan mérőszám ami alapján még több ugyanolyan tartalom készül. Ez a katasztrófaturista álláspont, hogy nem tetszik, nem szeretem, de mégis megnézem és fel is idegesítem magam rajta, hogy mégis hogy a fenébe van valakinek ebből pénze. Közben pont abból, hogy a nézettség és követőszám a szponzori megállapodások egyik alapja. Utálod, de megnézed; és ezzel te is pénzhez juttatod, amitől még jobban utálhatod.
2022. dec. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem, ha zavar kerüld őt. Engem zavar a mai magyar könnyűzene, nem hallgatom.
2022. dec. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!