Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Dancsó Petiről miért nincs...

Dancsó Petiről miért nincs interjú?

Figyelt kérdés
Hogy milyen a magán életben
2022. dec. 4. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Neked nem mindegy, hogy milyen a magánéletében? Sose fogom megérteni, hogy egyes ember miért szeretnének ennyire hírességek magán(!)életében kutakodni. Semmi közöd hozzá, te nem érzed bunkóságnak és röhejesnek? Te örülnél, ha valaki a te magánéletedről faggatózna?
2022. dec. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem nem örülnék neki, semmi közöm hozzá azt is tudom de mivel ez olyan kategória Ő meg közszereplő így ide való a kérdés az már más kérdés hogy kinek tetszik kinek nem
2022. dec. 4. 19:44
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Attól még, hogy valaki közszereplő, pontosan annyi joga van a magánélethez, mint neked, és pont ugyanúgy megérdemi a privátszférát, ahogy te.
2022. dec. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2022. dec. 4. 19:56
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Van közös ismerősöm Dancsóval, állítólag egy nagyon kellemetlen személyiségű, nárcisztikus ember. De szerintem ez a munkássága alapján is elég egyértelmű...
2022. dec. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hiába pontozzátok le az utolsót, elég megnézni Dancsó mostani munkásságát, abból lejön, hogy az számít neki, hogy minél többen nézzék és ezért ő képes undorító tartalmakat is gyártani. Amikor a 14 éves srácot porig alázta, akkor még voltak olyan nézői is, akik azt kommentelték, hogy ezzel nincs semmi baj, semmi rosszat nem mondott rá. Bár szó szerint nem mondta ki, hogy ez a srác egy gusztustalan mitugrász, de az egész videója erről szólt. Bár van irritáló a stílusában tényleg, de ha ő nem árt másoknak, akkor ezért nem jogos zaklatni. Bármilyen is a magánéletében Dancsó, a videóiban gusztustalan féreg, viszont néha én is nézem, mert valamennyire vicces. Volt neki régen egy nagyon jó kritikája egy Amerikát utánzó magyar filmről, a jelenlegi követőinek meg kéne nézniük, hogy milyen volt Dancsó sok évvel ezelőtt. Bár a videót letörölte a rohadék, szóval ez ugrott. Azt nem tudom, hogy letöltötte e valaki is, de meg kéne mutatni azoknak a követőinek, akiknek erről fogalmuk sincs. Bár valszeg nem igazán érdekelné őket sajnos.
2022. dec. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!