Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerinted ebben az esetben...

Szerinted ebben az esetben kivel van a baj?

Figyelt kérdés

Most jött ki egy Tatár Csilla interjú Pumped Gaboval (egyiket sem ismerem igazán, csak facebookon egy cikk szembejött). Elmondja a srác, hogy egy percet sem dolgozik, csak a hobbijának él. A 24.hu kommentelői egy emberként esnek neki, és alázzák, amiben részben igazuk is lehet, de szerintem mindenki álszent.

Én úgy gondolom, hogy aki megteheti, hogy ne dolgozzon, az tegye is meg, és meg is fogja tenni. Ha mérlegelsz, és neked ez belefér, amúgy van pénzed is, akkor mégis miért mennél el 8 órázni? Asszem az insta influenszerkedésből szerez pénzt. Ez a srác nekem egyáltalán nem szimpatikus, sőt hányok akkor is ha meglátom a tévében, és el is kapcsolok, de basszus, nekem az első dolog ami eszembe jutott, az az, hogy mennyire szánalmas, hogy ilyen embereket tartunk el, és a világgal van baj hogy erre igény van, nem pedig a srác csinálja rosszul... kereslet, kínálat... ha nem nézné a sok igénytelen proli ezt a barmot, akkor nem tudna 0 munkával ilyen életet élni, de nehogy már őt hibáztassuk mert ezt megteszi... Mit gondolsz? A kommentelők csak a srácot szidják.



2022. jan. 14. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem a sráccal van a baj, hanem azzal a sok emberrel, aki követi. Ha nem követnék, akkor nem lehetne influencer. De ez másokra is igaz. Beteg világ, hogy sokan abból élnek, hogy mutogatják a feneküket, mellüket, és ezt ezrek követik. Mintha egyébként nem lenne tele net bármilyen képpel :D Azért elég szomorú és ijesztő is belegondolni, hogy mennyi beteg, perverz ember van.
2022. jan. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
23%
Sokan irígykednek arra hogy nem dolgozik és mégis megél míg ők a szenvednek 8-12 órán át a munkahelyen. De nem értem őket hogyha annyira zavarja őket ne nézzék vagy csinálják utána.
2022. jan. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!