Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan jöhetnék össze Kendall...

Hogyan jöhetnék össze Kendall Jennerrel?

Figyelt kérdés
2022. dec. 1. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy
2022. dec. 2. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én kris wu-val akartam, de sajnos már börtönben van 🥹
2022. dec. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sehogy
2022. dec. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha világsztár leszel, akkor lesz esélyed. Szóval legyél világsztár. Persze akkor se biztos a dolog. Bár számomra nem ő a legvonzóbb sztár és hányadék az egész famíliája de ha a külseje miatt akarod, az ízlés dolga.
2022. dec. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 - Miből gondolod, hogy világsztár párt szeretne magának?
2022. dec. 8. 23:34
 6/6 anonim ***** válasza:

"#4 - Miből gondolod, hogy világsztár párt szeretne magának?"


A sztárok sokszor sztárokkal járnak. Nem ismerem Kendall Jennert de így amit láttam eddig belőle, az alapján nem nagyon jönne össze egy random amerikaival se nagyon. Főleg mivel Kardashian klán tag, így még annyira se. Leginkább akkor működik ez, ha a sztár pasi egy random modellel jönne össze. De ez a nő leginkább sztárral jönne össze. Még a magyar sztárvilágban is gyakori, hogy sztár a sztárral jár, akár kisebb sztároknál is. Bár a legtöbb magyar sztár bohóc, de külföldön is gyako ez, de azért gondolom "ennél mint nálunk, csak jobb lehet ott".

2022. dec. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!