Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Neki lehet, mert sztár, vagy...

Neki lehet, mert sztár, vagy ez is elítélendő és undorító?

Figyelt kérdés
[link]
2022. nov. 24. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
"Átlag embernél" sem elítélendő/undorító, ha idősebb vagy éppen fiatalabb a párja. 🤷🏼‍♀️
2022. nov. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1. Itt, a Gyakorin mindig elítélik. Sőt, itt ha 35+ a férfi, az már vénember. De bezzeg a lelakott, 3 gyerekes, 40+ -os nő, az ne adja alább! Itt írják mindig.
2022. nov. 24. 23:29
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Itt a gyakori mindig mindent elítélnek. Egyeseknek ez okoz örömet. Na és? Nem lehet és nem is kell mindenkinek megfelelni. Plusz attól mert itt x embernek ez a véleménye, még nem kell általánosítani és azt mondani, mindenki szerint helytelen. :)
2022. nov. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Sőt, itt ha 35+ a férfi, az már vénember. "


Igen, egy 20 évesnek.


A 40+-os nők meg ritkán szoktak 20 évesekre nyonulni.

2022. nov. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

"Itt, a Gyakorin mindig elítélik. Sőt, itt ha 35+ a férfi, az már vénember. De bezzeg a lelakott, 3 gyerekes, 40+ -os nő, az ne adja alább! Itt írják mindig."


Azt elfelejtetted hozzatenni, hogy azokban az esetekben nyilvanulnak meg igy a felhasznalok, amikor valami szexista barom azon nyekeg, hogy 40+ eves letere miert hajtjak el sorra a fiatal lanyok. Na meg, hogy 25 eves kor folott mar lelakott minden no, meg hasonlo finomsagok. Szoval mielott ilyen hulyesegeket kerdeznel, huzd mar ki a fejed a sэggedbol es ne csak az egyik oldalrol hozzal peldakat.

2022. nov. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem undorító, csak viszonylag szokatlan, szerintem ez már generációs különbség (fordított felállásban is az lenne), de szerencsére nem én élem az életüket, semmi közöm hozzá, így nincs is ezzel semmi problémám, hiszen nem ártanak vele senkinek.


Arra meg ne alapozza, hogy itt mit ítélnek el és mit nem, a válaszolók nagy része huszonéves, hozzájuk képest persze hogy "öreg" egy harmincas, negyvenes ember, miközben nyilván nem az, simán egy felnőtt ember, csak másik korosztály.

2022. nov. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs ezzel. Az az undorító, mikor valaki a saját korosztályát lenézi és köpköd rájuk, miközben fiatalokat hajt erőszakosan és modortalanul. Sőt, ennek egy válfaja mikor kortól függetlenül valaki csak a huszonévesekre nyáladzik. Színtiszta aberráció egy 10 éves intervallumra ráfixálódni, amibe már rég nem tartozol bele, miközben a korodbelieket vegzálod.
2022. nov. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
abszolút nem érdekel, nem foglalkozok mások magánéletével, akár sztár, akár nem, ha neki megfelelő, egészségére
2022. nov. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
én biztos nem ítélem el, azt sem tudom ki ez. de ha tudnám sem ítélném el ezért. miért is kellene?
2022. nov. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne undorító?szerintem az undorító mikor valaki az unokatestvérével vagy rokonával kavar.
2022. dec. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!