Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elméleti kérdés párkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elméleti kérdés párkapcsolatban lévő srácokhoz! Ti megtennétek?

Figyelt kérdés

Tehát az alapfelállás az, hogy boldog párkapcsolatban vagytok valakivel (toxikus kapcsolat, szexkapcsolat meg érdek együttlét nem játszik).

Tegyük fel, egyszer csak álmaitok nője, mondjuk egy híres színésznő, aki számotokra 10/10 nő (tehát ilyen Ana de Armas, Gal Gadot, Emilia Clarke, Karen Gillan kaliber) felkeres titeket hogy nemzzetek neki utódot természetes módon. Erről természetesen a barátnőtök is tudomást szerezne és nyilván nem akarná, nem engedné a dolgot. Kérdésem: ti belemennétek ebbe, ha a kapcsolatotok forogna kockán, de cserébe lefeküdhetnétek egy 10/10, híresség csajjal?

Ti megtennétek? Illetve, gondolkodnátok rajta egyáltalán huzamosabb ideig (akár az "igen", akár a "nem" válaszon)?

Fontos, még egyszer hangsúlyozom, ELMÉLETI KÉRDÉS, tehát most ne akadjunk fel olyan részleteken hogy honnét ismer a híresség titeket, meg miért pont titeket akarna donornak, pont ettől elméleti kérdés hogy ezeket most hagyjuk figyelmen kívül, és tegyük fel megtörténik.



2021. dec. 21. 22:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
Persze. Nohoz nem eri meg husegesnek lenni, nem halaljak meg. Es egyszer elunk, akkor mar elvezzem. Tobb, mint 15 evig voltam huseges, felesleges volt.
2021. dec. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21%
Meg.
2021. dec. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Szóval igazából egy donor kell csak neki?

Haaat...

2021. dec. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

A híres színésznők egyikéről sem hallottam még.

Természetesen fel sem merülne bennem.

2021. dec. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Nem mennék bele.

Számomra a boldog párkapcsolatom többet ér mint egy kósza numera,ha úgy alakul akkor akár szerepjátékkal eljátszuk,hogy a párom az álom szinész azt kész.

Szerintem ez mindennél többet ér.

2021. dec. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem
2021. dec. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%

Oszinteseg: Lepontozva.

Hazugsag: Felpontozva.

Tenyek: A felmeresek szerint az emberek tobb, mint fele felrelep.

Megallapitas: Kiveve a gyk-n. Itt tobb a huseges es toketes ember. Mindig...

2021. dec. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Abban az esetben, ha a feleségemnek is tetszik, és hajlandó belemenni a színésznő egy édeshármasba velünk. Az asszony nélkül nem mennék bele.
2021. dec. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

1-es nek részben van igaza. Én is hűséges voltam. Nem azt mondom, hogy vakartam le a nőket 20asával, de azért voltak akik érdeklődtek. Hűséges voltam azért, hogy aztán megcsaljon valaki mással és elhagyjon miatta.


De ez nem jelenti azt, hogy minden nő megtenné ugyanezt. Ez nem az összes nő vagy férfi hibája, csak az aktuálisé.


A kérdésre válaszolva, attól függ milyen a kapcsolatom a párommal. Ha minden jó amúgy és boldog vagyok, nem csalnám meg még Gal Gadottal sem.

2021. dec. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 FoxtrotLidérc ***** válasza:
58%
Nem mennék bele. Szegényt úgy hajtanám el, hogy nem menne: Repülne. :))) Jött volna akkor, amikor senkim nem volt. Más érdekel. Mást kívánok. Más vár haza. Elkésett - majd bepótolja valaki mással. :)))
2021. dec. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!