Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit jelent INSTAGRAM-SZTÁRnak...

Mit jelent INSTAGRAM-SZTÁRnak lenni? Hogy lehet abból nagyon gazdagnak lenni?

Figyelt kérdés

Meglepődtem, mert van egy 15 éves srác, semmi extra, annyi, hogy lányok kedvence, és korosztályos válogatott focista, és lényeg, hogy már 12-13 éves kora óta eléggé felkapott náluk.

Most 15 éves, rákerestem a nevére, és azt találtam, hogy az országban a tizenéves instagram-sztárok között a második leggazdagabb.


Ez miből adódik? annyi hogy jól néz ki, és ahogy látom, sok divatcég vele reklámoztat ruhákat? de még így is fura, hogy ilyen összegeket lehet ezzel keresni?



2022. okt. 31. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jókor volt jó helyen, vagy vannak ügynökei, akik felturbózoták a profilját, hogy dőljenek a követők neki.
2022. nov. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

oké és szimplán azért mert sok követője van?

vagyia gondolom a sok követő miatti reklámlehetőség a lényeg. de hát nem semmi ...

2022. nov. 1. 09:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Írtad, hogy korosztályos válogatott focista. Szerintem már ez adott neki egy plusz löketet, hogy ilyen sokan követik.
2022. nov. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát igen ... meg nyilván az is, hogy korosztályában kimagaslóan a csajok bálványa. szóval sokösszetevős a dolog, de azért 15-16 évesen ennyire népszerűnek és gazdagnak lenni, korábban elképzelhetetlen lett volna.
2022. nov. 1. 09:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogyha ez a közösségi médiás élet nem volna elterjedve, akkor nehezebb dolga lenne.

Régebben ugye az ilyen embereket jobban csak a tévé csatornákon, újságokban lehetett látni, és így jutott el az infó az emberekhez.

Az is érdekes, hogy hogy lehet egy pl teljesen hétköznapi személynek mondjuk több mint 10 ezer követője?

2022. nov. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

legtöbb ember szerint az átlagot sokszorosan jók néz ki, divatos, arcra, testalkatra lámnyok megőrülnek érte, és szerintem kb ennyi. nyilván nagy számú fiú is a trend, divat miatt követi, aztán akkor feltételezem, hogy a ruhacégek bemutatói miatt kap ennyi pénzt ...de épp nézegettem, hogy semmi extra, csak lötyög 3 másodpercet pl Nike szabadidőruhában, és akkor ez máris egy nagy kollaboráció, gondolom jó nagy pénzzel.

mást nem tudok elképzelni.

2022. nov. 1. 13:04
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 Az is igaz, hogyha valaki az átlagtól jobban néz ki, akkor jobban eladhatóvá válik.

Írtad, hogy különösképpen ez a gyerek se csinál sokat insta-n, csak egyszerűen a szponzorjai mindent ráadnak, hogy minél népszerűbb legyen, és így már csak azt nézik, hogy folyamatosan érkeznek az új követők.

2022. nov. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!