Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Fekete Laci miért tartja...

Fekete Laci miért tartja magát a világ legerősebb emberének, amikor soha nem nyerte meg a címet, még a dobogón sem volt?

Figyelt kérdés

2022. aug. 27. 23:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Csak egy World’s Strongest Man verseny van
2022. dec. 2. 17:53
 12/14 anonim ***** válasza:
43%
hát nem tudom, Eddia Hall meg az a Haftor Björn is állandóan ilyen "worlds strongest man" versenyeket nyernek, de azok nem Laci ligája, ott nincs dopping vizsgálat. Hacsak nincs több alkategória, de akkor meg mi értelme van a címnek...
2022. dec. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
80%
Eddie Hall *
2022. dec. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
89%

Ebből a hazugságból élnek milliomosként. Soha nem nyert még egy országos erősember bajnokságot sem, sem ő sem a fiai. (aki szerint nyert, nyugodtan linkelje ide a videót, írja le melyik évben) Mivel a kokszos mezőnyben nem tudott nyerni soha, akkor sem amikor tele volt cuccal, kitalálta hogy naturál lesz, csinál magának egy szövetséget ahol csak az indulhat akiket meghív, és csak olyan versenyszámok lesznek amik neki jól mennek.


A meghívásos versenyeit "világbajnokságnak" nevezte. Persze nyert is, mert olyanokat hívott meg akik nála gyengébbek. Nem selejtezőkön jutottak be a világ legjobbjai. Lázár Csabának a család jóbarátjának a feladata hogy kiválogasson náluk gyengébb embereket. Így van az, hogy a világbajnokságon például a legutóbbin amit Miklós nyert 12 versenyzőből 8 még a 140 kilós golyót sem bírta el meg a 350 kilós gumit se tudta forgatni ami amatőr szint még. Hogy jutnak ki ilyenek világbajnokságra? Hát pont így, hogy László őket hívja meg...


Strongman Academy youtube csatornáján el is mondta az egyik videóban: cska azért hívtam meg ezt a versenyzőt mert tudtam róla hogy nem tud 200 kilós golyót emelni, én meg tudok.


#3#4#5 válaszoló által említett versenyek is ilyenek. Megrendezte az erősségeire, aztán pár "barátját" meghívta akik gyengébbek nála vagy tudta hogy az adott versenyszámok nem mennek nekik... Ez nem hivatalos vb egyik sem, sehol nem jegyzik, sehol nem ismerik el.

2023. jan. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!