Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Drugs Bunny-val mi van, mikor...

Drugs Bunny-val mi van, mikor változott meg?

Figyelt kérdés

Újabban látni YouTube-on is, amire 4-5 éve még azt mondta, hogy soha az életbe nem fog ott szerepelni, meg úgy en bloc régen totál úgy viselkedett, mint egy b@szatlan f@sz, most meg egész normálisnak tűnik.

Megtanult színészkedni, vagy valami helyrekattant nála?


2022. aug. 18. 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha egy ilyen reklámember veszít a népszerűségéből, akkor kénytelen visszavenni. Szóval szerintem nem ő változott, csak a körülmények (nincs már meg a hegemóniája a "piacon").
2022. aug. 18. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Az ilyen Drogos nyúl féle shopppbilderes megmondó emberek ideje hál istennek leáldozott már, senkit nem érdekel gyúrás témában ahogy egy telibeszart búvárruha akar 2022-ben EAA-t, BCAA-t, meg Jumbot eladni.


Más témákhoz meg amúgy is annyi esze volt világ életében mint egy tál hűtőmágnesnek

2022. aug. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi, hogy ha youtubon is úgy adná elő magát mint régebben akkor még gázabb lenne. Gondolom nő jelenlétében próbál normálisabb lenni. Bár én alig hallgattam bele, régen se volt annyira érdekes de akkor legalább tudtam röhögni azon ahogy Bunny kiakad.
2022. aug. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyjából mindent leírtak, a lényeg az, amit a 2es is írt:


szerencsére manapság már nincs egy igény tájékozatlan nagyszájú megmondóember vergődésére.

Annyiszor ellentmondott már magának, h sokan csak röhögnek rajta. Azt is olvastam itt múltkor, hogy a Scitec facebook oldalára is gyárt tartalmat (:DD)

Ja meg Twitter is folyton kirakta, miket evett, meg milyen cuki a kiskutyája :D

A bro spliten kívül sztem még ma sem ért semmihez, az ámokfutást, amit más témákban művelt, hagyjuk is: gyakorlatilag teljesen fogalmatlan minden témában.


Megöregedett, próbál viselkedni.

2022. aug. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!