Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vannak még akik utálják...

Menőcsajszi72 kérdése:

Vannak még akik utálják billie elisht?

Figyelt kérdés
Sztem irritáló, meg nem tetszenek a dalai. Nekem nem szimpi

2022. aug. 9. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem sem a szívem csücske, mondjuk elegem csak szimplán hidegen hagy, de hidd el, találsz bőven még utálókat
2022. aug. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha valaki antipatikus és még irritál is, miért foglalkozol vele és miért gerjesztesz vele kapcsolatban vitát, provokálsz? Úgy szokás csinálni, hogy ha valami nem tetszik akkor nem foglalkozol vele, nem pedig direktben itt reklámozod és addig is vele foglalkoznak amíg válaszolnak a kérdésre, amitől persze még jobban irritálni fog. Saját magadat hergeled valamivel, amit szimplán ignorálni kellett volna.
2022. aug. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
A női Justin Bieber, 0 tehetség, 0 értékelhető alkotás, de agyon van sztárolva, elhalmozták díjakkal a semmire, meg ugye arc az van bőven.
2022. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
első hozza szóló vagyok, az “elegem” helyett “engem”-et akartam írni
2022. aug. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Normális esetben az ember nem utálja Billie-t, mert semmi olyat nem tett, amivel erre rászolgálna. Róla nem terjed szexvideó, nem arról szól az élete, hogy kivel kavar, és nem papkol ki magáról szexi képeket sem (volt egy merészebb fotózása, de azok inkább művészi képek). A mostani zenéjét nem ismerem, de a régi zenéi full underground volt, az globális zene iparban senki nem csinált olyat, mint ő. A hangszerelés, az előadás, mind egyedi, nem csoda, hogy egy rakás dijat nyert.
2022. aug. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbi hsz-hez kérdés. Senki nem csinált előtte ilyen zenét? Sztem semmi egyedi nincs benne, sik ilyet hallottam már, szóval én ezt a kijelentést cáfolnám.
2023. aug. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!