Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik az a celeb, akit a...

Melyik az a celeb, akit a leginkább ki nem állhatsz? Miért?

Figyelt kérdés

2022. júl. 28. 23:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Majka:


Volt neki egy pénzért p u n c i nézős műsora, amiben bebizonyította, hogy minden nő kureva. Főleg a "kislányok". Amikor korhatár alatti lányka érkezett hozzá, kamerán kívül ment a játék. Senki nem vette elő érte, senki nem pedofilozta le, és a mai napig ugyanúgy sok esztelen lány odavan érte. Nyilván irigy vagyok.


Fluor Tomi:


Állandó témája a kinek mije van és tegyük össze. Néha legó, néha a virsli a buciba. A "Nekem kukim van" című klippje mind a mai napig korhatár besorolás nélkül elérhető a Youtubeon.

Engem vett elő a gyámhivatal meg a rendőrség, amikor ez a klipp a szomszéd gyerekek szeme láttára lement az apuveddmeg után, és engem ítéltek el szemérem sértésért. Fluor Tomi meg továbbra is népszerű, imádott közszereplő és tőle nem baj, ha emlegeti, hogy kukija van és hova tenné, akár gyerekek előtt is, főműsor időben, korhatár besorolás nélkül.

2022. aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Tóth Andi

Zséda

Zámbó Krisztián

Győzike meg a testvére

2022. aug. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Soher Norbit es kancajat.
2022. aug. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!