Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ávram feltöltette a száját?

Ávram feltöltette a száját?

Figyelt kérdés

Eddig azt mondta, hogy nem, de most akkor szerintetek?


[link]



2022. júl. 24. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eddig is fel volt neki csak tagadta.
2022. júl. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eddig is fel volt toltve... Egyebkent csak en gyanitom,hogy unra terhes? Mar reg volt olyan kep feltoltve,amin latszik a bele is.
2022. júl. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én sajnos ezt nem tudom, nekem csak az tűnt fel, hogy milyen nyúzott vagy nem is tudom nagyon elcseszte az arcát. De a terhességtől is lehet. Mintha nem valami jó szakembert választott volna, ha töltette. De itt olvasgattam és most látom, hogy átverte az embereket és lopott, szóval azért elkeserítő, hogy ő valójában milyen.
2022. júl. 30. 19:02
 4/8 anonim válasza:

Az elejétől kezdve sejtettem, hogy milyen, de őszintén szólva megkedveltem. Viszont a könyvére sokan panaszkodtak, annak idején.


Kérdező én a feltöltött videót se bírtam megnézni. Szerintem még botox is van, ami nem baj, de minek, alapból szép nő, minek most b*ssza szét magát.

2022. júl. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Meg nekem kicsit ilyen szembekopes kategoria,hogy fogadd el magad,ne foglalkozz masok velemenyevel,erre o az,aki folyamat valtpztatgatja a testet, es raadasul nem 1-2 videojaban pedig banto megjegyzeseket tesz emberekre kulsoje alapjan,pl insta sztorikba. Nagyon szegyen az a no... teljesen lelkiszegeny
2022. júl. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem eddig is fel volt töltve,de most meg végképp túl tolta,ronda lett.

Régebben kedveltem is,de most az újabb videóit nem bírom végig nézni,kènyes.... beképzelt és állandóan visit.

2022. aug. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

2019-ben nagyon bírtam. Hiányzik. Valami megváltozott, de lehet én is változom. Az élet ilyen.😭


(Egyébként feltöltötte a száját, igen.)

2022. aug. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenhol olvasom, hogy megutalták az emberek Ávramot, a lopások, hazugságok és lehúzós üzletei miatt. Követője sókkal több volt mint most.
2022. aug. 31. 13:06

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!