Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Rimóczi Zsófi most éli ki a...

Rimóczi Zsófi most éli ki a tini éveit?

Figyelt kérdés

Szembe jött Reddit-en egy kép, hogy új párja van és nincs már együtt a férjével. Már egy jó ideje kikövettem a csajt, nagyjából akkor, amikor elkezdte kipakolni az Instagram-ra a szüléséről, meg a méhlepényről a képeket... Ott valahogy megutáltam az egész felszínes Instagram-ot és a felszínes embereket is, mivel szerintem nagyon gáz kipakolni ilyesmit az online térbe (szülés, szoptatás, gyerek fotók, ilyesmi, senkinek semmi köze).


Valamilyen szinten szomorúnak találom, hogy ők is a nem túl fényes magyar, válási statisztikákat erősítik.



2022. júl. 20. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Redditen ott van a kommentszekció a posztban, ezt miért ide írod ki? Beszéld meg a kép alatt, ha ennyire foglalkoztat mi van vele.
2022. júl. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tagja annak a csoportnak, ahol láttam a képet és nem is akarok az lenni. Ha zavar a kérdésem, akkor görgess tovább, 1es.
2022. júl. 20. 08:57
 3/3 anonim válasza:
86%

Nem tudom, mit él ki, de én is jó ideje kikövettem, nem azért, amiket csinál, hanem azért, ahogyan közvetíti azokat. Nagyon ellentétes és felkavaró nekem, hogy minden képe és az egész feed gyönyörűen fényképezett pillanatokból, hangulatokból áll, az egészből árad a tökéletesség, lágyság, nőiesség. A posztok is fantasztikus minőségben vannak mindig megírva, finomra hangolva, spiritualitással, végtelen hálával átszőve, akármilyen élethelyzet is van, és elméletileg hirdeti, hogy tökéletlen és nehéz sokszor az élet, de ezt a mondanivalóval olyan ellentétesen teszi, hogy az már hiteltelen, vagy nem is tudom.

Átpörgetem ezt a csodás, irigylésre méltó életet, ami elvben kommunikálja a nehézségeket és kemény helyzeteket, de összehatásában igazából nem. És ki tudja milyen őrületes veszekedések vannak mögötte, sírások, egy válás és egy ilyen gyors egymásra találás (ami megint csak nem feltétlenül egészséges). Végtelenül ellentétes és hiteltelen nekem.

2022. júl. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!