Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Fati (fatimapanka) újra terhes?

Fati (fatimapanka) újra terhes?

Figyelt kérdés
Sztoriban úgy láttam, de mindemellett edz, bár nem betegség a várandósság.

#Fatima #fatimapanka
2022. jún. 29. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Tervezetten biztosan nem, mert kijelentette valamelyik live-ban, hogy nem szeretnének több gyereket.

Legutóbbi videójában nekem csak az jött le, hogy kicsit idegesebb a hangja, mint szokott lenni. Az ekcéma is gyanús - nekem mindig az első trimeszterben jött ki bármilyen kozmetikumtól.

Ha terhes, az hamarosan úgyis kiderül, gondolom első trimeszter végén nyilvános lesz.

Sztorikat nem figyeltem, mire alapozod pontosan ezt a következtetést?

2022. júl. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Több sztoriban is nagy pocakkal láttam. Bár ki tudja. Úgy látom, hogy nagyon sokszor teljesen mások a felvételek róla, nem lehet kiigazodni, hogy hogy néz ki valójában. Szerintem az ikreket sem tervezték, Fatinak olyan volt a két gyerek mint isten csapása.. Simán becsúszhat újra.
2022. júl. 8. 14:02
 3/3 anonim ***** válasza:
66%

Ikereket tervezték. Elsőre sikerült teherbe esnie, ráadásul kettő gyönyörű és egészséges gyerekkel - szerintem fel sem fogja, milyen szerencsés!!!

Szerintem ilyen az alkata, kicsit erősebb tud lenni has tájékon, ami teljesen rendben van, szerintem jól néz ki, ahogy van, de aki ilyen alkat, hogy kicsit domborodhat a hasa, könnyen tűnhet "kis terhesnek".

Ha arra célzol, hogy könnyen lerázza a gyerekeket magáról és jön-megy... úgy tűnhet, az anyaság neki mellékpálya. Bébiszitter nélkül nem valószínű, hogy kibírná...

2022. júl. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!