Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is terhes Solti...

Szerintetek is terhes Solti Berni?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje nem posztol olyat ahol látni az alakját, arcát is csak pár sztoriba láttam
2021. jún. 10. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Kihangsúlyozta a legutóbbi eltűnése előtt, hogy nincs baba ügy, plusz leálltak a lombikkal. És történt vele valami nagy baj, amiről nyilván nem akar beszélni, majd eltűnt hetekre, hónapokra, ígérte hogy majd ha képes lesz rá, elmondja. Neha sztorizgatott persze csak reklámot, mostanra megint “visszatért”, de szintén csak reklámmal, semmitmondással. Nem azt mondom, hogy “tartozik” bárkinek is magyarázattal, de nekem eszembe jutott, hogy mi van, ha esetleg komoly betegség van, azt nem kívánnám egy fiatal lánynak, tehát ismeretlenül is kicsit aggasztott, mert erre tudtam gondolni csak. Mi lehet, ami nem babával kapcsolatos, nem válás és a kutya se halt meg szerencsére :D nem tudtam másra gondolni mint valami betegségre :/. De valószínű, hogy majd csak valami bulvár újságból fog kiderülni a történet. Szerintem nem baba amúgy, valami negatív dologgal kapcsolatos, annak gondolom örülnének.
2021. jún. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudja valaki azóta, hogy mi a baja?
2022. jan. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2

Az biztos, hogy nem terhes :D.

Én amúgy nem vagyok aktív követője de a baba ügy miatt nagyon megsajnáltam anno, és néha ránézek, van-e valami fejlemény, kb. úgy szurkolok neki, mintha ismerném, holott még csak nem is mondanám, hogy kedvelem :D. De tényleg megérdemelné mostmár szegény, remélem hogyha nem is jön neki össze még egy darabig, a lelke megnyugodott kicsit és talál jót az életben így is. Hiába hogy haszontalan celeb, stb. ilyesmit nem kívánok azért senkinek, én Zitáéknak is szurkoltam anno, pedig kifejezetten nem szimpi nekem :D

2022. jan. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
A tegnapi Blikk cikkből kiderült, hogy mi a baja.
2022. máj. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ő esett terhesbe, hanem a férjének a szeretője.
2022. máj. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!