Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ez a Bochkor Gábor nevű egyén...

Ez a Bochkor Gábor nevű egyén mitől ennyire beképzelt?

Figyelt kérdés

Irodában muszáj hallgatnom a Retro rádiót, így a műsorukat is.


Számomra elviselhetetlen Bochkor "humora", az viszont fel nem tudom fogni, mitől ennyire beképzelt.


Nekem teljesen átlagos képességű embernek tűnik, aki külföldön megtanult 1-2 nyelvet, de mélyebb tudása semmilyen témában nincs.


Mégis akkora pofával szidja a bicikliseket, hogy ha utcán mondanak ilyeneket, valószínűleg megvernék.

Állandóan másik párján poénkodik, viszont olyat egyszer sem hallottam, hogy az exeivel bárki poénkodott volna.


Sokszor olyanokat mond, ami alapján mintha fogalma nem lenn a hétköznapi életről, pl. értetlenkedett, hogy miért gond, hogy vállalkozónak elsődleges, hogy BMW-je legyen, vagy nem tudta, mi az a roaming.

Reál témákban meg aztán teljesen fogalmatlan.



2022. jún. 28. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Egy buta proli, nem kell vele foglalkozni.
2022. jún. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Ennyi energiát belefektetni valamibe, amit nem szeret az ember. Irigyellek.
2022. jún. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2: mondja ezt az, aki leír egy kommentet egy olyan kérdéshez, amiben csak beszól, de érdemben nem válaszol semmire :D


ha az ostobaság fájna, üvöltenél.

2022. jún. 28. 16:31
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Profi a srác!
2022. jún. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert Svájcban nőtt fel, apuci valami konzul vagy mifene volt, és tele vannak pénzzel. Magyarországra meg csak nevetni jár.
2022. júl. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom.
2022. aug. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

1/6


így végiggondolva az sem túlzás, amit írsz: azon kívül, hogy külföldön megtanult 1-2 idegen nyelvet, fogalma nincs semmiről, főleg nem a hétköznapi életről (mondjuk ez a másik félnótásra, Lovász Lacira is igaz).


tényleg egy proli. alapszükségleteknek él: zabál, piál, alszik, nőzik. sport nuku, vagy értelmes hobbi, az értelmi képességeit sokszorosan túlbecsüli.

2022. aug. 23. 19:54
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem azért, mert burokban nőtt fel külföldön, egész életében jól keresett, így nem veszi észre, valójában mennyire ostoba.

A csávó tiszta 2000es évek eleje: nulla sport, cigi, egészségtelen táplálkozás, csak ül az autójában meg cigizik és filmet néz. Fogalma nincs semmiről, büszke arra, hogy érdekli a környezetvédelem.

Egy pénzes proli, semmi több. Egész életében abból élt, hogy sok magyar vevő erre tuskó igénytelen humorra.

2023. márc. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!