Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az egyik élelmiszerlánc egyes...

Az egyik élelmiszerlánc egyes grilltermekeit az Ács Benő reklámozza vagy hogy hívják pontosan az illetőt?

Figyelt kérdés
Talán valamilyen szakács.

2022. jún. 10. 14:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Senkinek semmi tipp? Fél füllel szoktam hallani a reklámot, többször is és mintha azt érteném, hogy valamilyen Ács Benő ajánlásával.
2022. jún. 13. 22:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Rácz Jenő és a Spar termékeket reklámozza.
2022. jún. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval nem Ács Benő? Pedig nagyon hasonló a hangzása mind a két névnek. Persze egyik se mond semmit az embereknek, gondolom:))
2022. jún. 14. 20:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel hasonló a csengése és ő tényleg grill termékeket reklámozó séf, szerintem rá gondoltál.

Aki nézte a Konyhafőnök című műsort, az ismeri, mert ott volt zsűri. Elég sokan követik, ahogy a celebeket általában.

Én nem bírom, tv-m sincs, de azért hallottam róla, mert annyit cikkeztek róla meg nemrég született gyereke... Unalmas más, hogy ennyire nyomják.

2022. jún. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja ja, én is unom már ezt a reklámot.
2022. jún. 15. 11:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!