Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a kedvenc hírességed? Miért ő?

Ki a kedvenc hírességed? Miért ő?

Figyelt kérdés
Kérlek röviden írj róla egy két sort. (ki ő, mitől lett híres, hány éves, miért szereted?)

2022. máj. 18. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Az egyel mindig bajban voltam, hogy mi a kedvenc ételed, kedvenc, együttesed, kedvenc együttesed, mert soha nem tudtam választani, inkább több volt mindegyikből. Az kedvenc tv-s, rádiós műsorvezetőm Sebestyén Balázs, ha mindenképp mondani kell valakit. Azért szeretem mert jó a humora.
2022. máj. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Nincs ilyen szerencsére :D
2022. máj. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Emma Watson, Anya Chalotra, Dicaprio, Al pacino...mindegyik a személyisége miatt. Emma Watsont meg csak simán megdugnám...
2022. máj. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Serj Tankian.

Szeretem a SOAD számokat, szeretem az ember művészi stílusát. Tetszik az életfilozófiája, az élethez való hozzáállása. Nem szállt fejébe sose a dicsőség, mindig két lábbal a földön jár. Arra használja és használta(többek közt) a hírnevét és a zenéit hogy megpróbálja picit jobb hellyé tenni a világot (természetvédelmi aktivista, Axis of Justice alapítója stb.), felhívja az emberek figyelmét a fontos dolgokra, szembe menjen az erőszakkal, a háborúkkal, aktuális hatalmak igazságtalanságaival stb. Annak ellenére teszi ezt, hogy amióta zenei karrierbe kezdett, van rajta politikai nyomás és rengeteg fenyegetést kapott.

2022. máj. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
66%

Én bírom Tom Hanks-et. Meg Keanu Reeves-t.

Mindig jókat hall róluk az ember magánemberként is.

2022. máj. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Elon Musk, mert különleges egyén mind gondolkodásban, mind a cselekedeteiben, de kinézetre is érdekes.
2022. máj. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Orbán Viktor 🧡
2022. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

Nekem személy szerint Gal Gadot. Gyönyörű, kedves, letaglózó a kisugárzása, sportos az alakja, szerintem színésznek is jó (sokan máshogy gondolják de szerintem a Wonder Woman szerepre tökéletes volt például), sose hallani róla semmi botrányt, nem iszik nem cigizik nem drogozik, jótékonykodik, természetes mindene nem egy botoxos műnő... Nem is sorolom, imádni való híresség. Na meg persze kegyetlenül megraknám ha tehetném.

Férfiak közül nekem is Keanu Reevesre meg Tom Hanks-re menne a voksom, szintén visszafogott, kedves, szerény emberek annak ellenére hogy szupersztárok és dollármilliomosok.

2022. máj. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
Tom Hanks valóban egy "csodaember", én is nagyon szeretem. Nem csak zseniális színész, de valami elképesztő ember is.
2022. máj. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Krúbi. Imádom a zenéit, és őt magát is, tökéletes egy ember.❤️
2022. máj. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!