Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Solti Ádám mitől olyan nagy...

Solti Ádám mitől olyan nagy szám, h ennyi nő akarja?

Figyelt kérdés

2022. máj. 15. 18:00
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
75%

A gond, hogy Ádika felkapaszkodik mások hátán. Fogtechnikus? Hadd ne essek már hasra pls...ha fogorvosit végzett volna, akkor emelem a kalapom, de erről szó nincs, az iskolát nem szerette! A férfit az teszi igazán férfivá, hogy küzd, hajt a végsőkig nem adja fel. Ő a langyos szarban tengett mindig, soha nem erőltette meg magát egy kicsit sem, nem stresszelt soha semmin! Bezzeg a kinézetére nagyon kényes, sokan mondják is, hogy hogyhogy nincs pasija. XD


Nonstoppal bejutott az xFaktorba? Na és? Szabó Mariann is bejutott, Mimi és Gergő, Domokos Fanni, Summer Sisters és Shodeinde Dorka is... Ki emlékszik már rájuk? Első Xfaktort pont néztem, de csak felvontam a szemöldököm, hogy kik ezek, amikor most rájuk kerestem!

Semmi maradandót nem alkottak!


Mindent a kinézetével ért el. Kb. mint egy hímkva. Ez szomorú! Lehet akárhány szerepe, akárhány női rajongója, a legvégén úgyis csak az számít, hogy egy férfiatlan ripacs. Ez van!

2022. máj. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
16%
41-es látod mégis ez kell a nőknek
2022. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
70%

Egyszer láttam egy ilyen jó kis összefüggő táblázatot férfiakról és nőkről 6 szempont alapján.


A volt a lényege, hogy ha a nő szép, akkor talál pasit, ha csúnya, akkor kompenzálhatja az eszével, ha okos, akkor talál pasit, ha buta, akkor kompenzálhatja a szépségével, ha gazdag talál pasit, ha csóró kompenzálhatja a szépségével vagy az eszével, tehát mindig talál pasit magának.


Viszont, ha egy pasi csóró és csúnya, akkor nincs remény, veszett az ügy. Ha csóró, de mellette helyes, akkor talál nőt. Ha csúnya, de gazdag, akkor szintén talál nőt.


Tehát ebben a mai világban a nőknek elég annyi, ha a pasi vagy helyes vagy gazdag. Na most Ádámra mindkettő igaz, ennek köszönhetően ő extrán kapós.

2022. máj. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
86%
Brühü.
2022. máj. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
83%

#43:


Ha már felszínesség, nektek elég egy telibe sz*rt búvárszett két műcsöccsel, többet úgysem tudtok értékelni.

2022. máj. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
34%
Nem értem a nagy lepontozást. A kérdésre válaszoltam: Ádámot azért akarja ennyi nő, mert jóképű és tehetős és mindemellett még híres is, ami a mai nőknek jobban imponál...
2022. máj. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
72%
Pont azért, mert egyáltalán nem nyomakodós, még kezdeményeznie sem kell, mert a nők folyamatosan körülzsongják. Van élete, karrierje, elfoglalt, nincs ideje csajozni, ismerkedni, hanem házhoz jönnek a csajok, a rajongók írkálnak neki. És nemet mondani sem tud a kiscsajok örömére.
2022. máj. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez egy jó kérdés, szerintem nem néz ki jól egyáltalán, a viselkedéséről nem is beszélve.
2022. máj. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!