Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Berki Krisztian ongyilkos lett?

Berki Krisztian ongyilkos lett?

Figyelt kérdés

Kerlek ne itelkezzetek.


Tudom terjengnek rola hirek hogy bunozo, erkolcstelen meg minden.


De ha lehet azt most hagyjuk figyelmen kivul.


Par interjuban beszelt a csaladjarol, gyerekkorarol.


Az anyja kemeny alkoholista volt ha jol emlekszem, es o meg kb. hajlektalan is volt kb. 13 eves koratol. Semmire sem tudta vinni.


https://www.youtube.com/watch?v=576ljj60wUc


10:10-tol beszel az edesanyjarol akit nagyon szeretett, de az alkoholt valasztotta helyette es negligalva lett, elhagyva es eldobva erezte magat gyerekkoraban.


Azt mondja


"Edesanyammal errol sosem tudtam beszelgetni oszinten, ezert az o valos akkori lelki problemajat ami ehhez vezetett azt nem tudtam vele megbeszelni."


Utana: "Ma mar viszont tudok vele ugy beszelgetni es latom a jelekbol, hogy ennek nyomos es nagyon nyomatekos oka volt, hogy o valamiert az alkoholt valasztotta akkor kiutnak/nem kiutnak nem tudom, hiszen ma latom hogy amikor velunk van akkor soha semmi ilyen problema nem tortenik."


Sajat bevallasa szerint akkor lesz valaki (alkoholista) fuggo, ha tul sok a stressz/nyomas/ugy erzi nincs kiut.


Azt allitotta, hogy 30 eves koraig nem fogyasztott az anyja miatt alkoholt - hogy azert mert felt hogy azzal felidezi a lelki bajait a gyerekkori elhagyassal, vagy mert felt hogy az anyjava "valtozik" ez spekulacio, de van alapja.


Azt o nem tagadja hogy o fuggo tipus lenne.


18:02-korul.


Berki mesel egy sztorit, amiben egy gyereket visz az apja iskolaba, az apuka el van hizva. A gyerek meg mondja az apjanak, hogy csak a zebraig kiserj el (mert szegyelli hogy elhizott az apja). Erre az egyik interjuztato picit felhaborodott hogy ilyet hogy lehet csinalni es "szembe kopnem magam ha en ilyet csinalnek".


Berkinek meg viszont pont ez volt a hattere. Az anyjat szegyellte, mert alkoholizalt. Ezt az inzultust az interjuztatotol gondolom nem vette lelkileg konnyen Krisztian. Egy picit vedekezett is.


Tovabbi kijelentesei:


- El kell es el is tudok engedni mindent az eletemben

- A sikeresseg a fontos, nekem az volt a siker 12 eves koromban hogy tuleltem egy napot

- Amikor ti penzrol beszeltek, en sikerrol (megfelelesi kenyszer az anyja okozta lelki trauma miatt?)

- Nincsenek elvarasaim tehat nem erhet csalodas (ez egy elegge pesszimista gondolkodasra utal - gondolom ismet a gyerekkori trauma, hogy feltette az anyjat es amit nem kapott meg tole, a figyelmet)

- A jo karacsony, a jo szuletesnap, en nem vagyom ajandekra, hanem amikor egyutt vagyok a csaladommal (gondolom hianyzott neki felnott koraban is a gyerekkori csaladi legkor es ez okozott neki legjobb oromet)

- Az edesanyanknak legyunk halasak

- A drogokat vagy okosan hasznalod vagy nem hasznalod oket



https://www.youtube.com/watch?v=nqnVerLQWrU&t=2500s


10:30-nal azt mondja, hogy gyerekkent szegyen volt szamara vegignezni ahogy az anyja elmerul az alkoholba. Nagyon szerette az anyjat, es allandoan felt hogy mi lesz vele. Hazajon-e ma, mi tortenik vele. Nagyon feltette.


11:30-nal konnyezve meseli, ahogy annyira rosszul esett neki meg most felnottkent is, hogy hianyzik az anyukaja neki. Es munka kozben Nyiregyhazan kozvetitettek egy merkozest, es amikor meglatta a kisfiukat hogy szendvicset ettek, latta hogy az anyjuk csinalta nekik a szendvicset. Es neki sosem csinalt az anyukaja neki szendvicset. O nem venni akart kakaoscsigat, hanem az anyukaja keszitett szendvicset szeretett volna egyszer enni.


Azt is mondta, hogy amikor az anyja alkoholizalt sokat veszekedett vele, kiabalt vele meg 11 evesen is. Volt hogy o vitte fel maga 11 evesen a lakasra mert annyit ivott. Borzasztoan fajt neki a mai napig.


Iszonyuan hianyzott neki az anyja a felnott koraig.


A szulei elvaltak, de o nem tudja miert. Apja annyit mondott "tudod milyen anyad".


Kapott egy ajanlatot valami foci klubbol, es o azt mondta nekik hogy azonnal vigyek el ot 12-evesen, mert annyira nem birta otthon.


Konnyeit visszatartva meselte, hogy (berki) gyereke szuletese utani idokben, anyukaja (berki anyukaja) 400ft/ora munkahelyen dolgozott es vett a Krisztian gyerekenek egy 12 000 forintos jatek babat, amiert o kiemelte 3 napot dolgozott.


Es szinte mar alig birja siras nelkul, de bevallja hogy irigy a gyerekere, mert amit o nem kapott meg az anyjatol gyerekkoraban azt Natasa a gyereke megkapja, pont tole, Krisztian anyjatol, azaz a nagyanyjatol.


17:30 korul.


Tovabba felhozza, hogy a mai napig nem erdeklodik iranta az anyja, de bezzeg az unokajaval Natasaval, meg a Pamelaval foglalkozik. Tehat meg felnott koraban is elhagyja es eldobja ot.


Ezt a temat azzal zarja le, hogy el akarja felejteni, nem akar foglalkozni ezzel a temaval mert annyira faj neki es nem tudja megoldani de mindennap emlekeztetve van erre a lelki traumara. Es meg megjavitani sem akarja, mert az is azt jelenti, hogy foglalkozni kell ezzel a temaval.


39:43-kor


"Soha nem csinalok semmit veletlenul"


Szoval szerintem, meg ahogy Friderikusz is mondja, az ok hogy miert banik vagy van olyan velemenye a nokrol az azert van mert az anyja ilyen volt es mai napig ilyen.


Krisztian par interjuban kiemelte, hogy szereti "csabitgatni" a csajokat, flortolni, jatszadozni veluk. Ez valoszinuleg azert volt, hogy bepotolja hogy az anyja gyerekkoraban elhagyta.



https://www.youtube.com/watch?v=TO4fkZCbhM8


17:08-tol


Kijelentesei:


- Az elet azon mulik, hogy mennyire vagy eros fejben.

- Sosem hitt bennem senki egesz eletemben, a szuleim sem, a kornyezeteimben sem


Szoval szerintem, a kozmedias megnyilvanulasai, a figyelemfelhivas akar erkolcstelen, taplo mondja azert volt, mert kereste mindig is amit az anyjatol nem kapott meg: figyelmet.


[link]


A szomszedok halala elotti napokban veszekedeseket, kiabalasokat hallottak otthonabol.


Lehet tulnyujtas, de ahogy irtam "Berki azt is mondta, hogy amikor az anyja alkoholizalt sokat veszekedett vele, kiabalt vele meg 11 evesen is".


Ahogy ideztem, Krisztian mondott olyat is hogy semmit sem csinal veletlenul, es a drogokat vagy okosan hasznalod vagy nem hasznalod.


Ez csak az en konkluziom, sejtesem, de Berki nagy valoszinuseggel ongyilkos lett.



2022. máj. 8. 14:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
"Nem hiszem hogy öngyilkos lett, ordibálás hallatszott fix megölték" - Private Sabine a lökött TS
2022. máj. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

1.Öngyilkos lett, de mivel ott volt a lánya is vele így elgondolkodtató.

2.Elvileg volt baj a vérnyomával és a cukrával így benne van a pakliba, hogy ebbe halt bele. Rosszul lett kiment a teraszra, de meghalt.

2022. máj. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!