Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondolsz a Johnny Depp vs...

Mit gondolsz a Johnny Depp vs Amber Heard felé ügyről? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Ugye már harmadik hete zajlik Johnny Depp és Amber Heard pereskedése. A színész rágalmazás miatt adott be keresetet Heard ellen, aki ellenpert indított, és 100 milliós kártérítést követel Depptől.


Hogy kinek van igaza, arról hivatalosan a bíróság fog dönteni, azonban az Egyesült Államokban már több kávézónál is borravalóval próbálják megszavaztatni, hogy a vásárlók melyik fél oldalán állnak.


Ezért gondoltam indítok szavazást itt is. Melyik félnek drukkolsz, szerinted melyik mond igazat?



2022. máj. 2. 21:56
1 2
 11/15 renata22 válasza:
100%
Szerintem mindkét fél történetei hihetőek vagy legalább is van igazság alapja,hisz mindketten ittak és drogoztak, ellehet képzelni milyen (tudat)állapotban voltak, vagy épp elvonási tünetek miatt cselekedtek (mint Amber sztorijában)
2022. máj. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
88%

Így néz ki, amikor a személyiségzavar kezeletlenül marad. Szerintem is kettőn áll a vásár.


Egy felnőtt férfi (aki 22 évvel idősebb a párjánál) nem hagyja magát csak úgy elcsábítani holmi csitrikkel, és ha van kellő önismerete, akkor már az elején kilép egy ilyen kapcsolatból, nem úszkál benne. Sokan azzal érvelnek, hogy “dehát szerette”, de én soha sem fogom tudni megérteni, hogy egy normális férfi hogyan tud beleszeretni az ilyen típusú nőkbe. Ja, talán úgy, hogy a pasi sem normális.

2022. máj. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Az igazság az hogy egy ilyen jellegű kapcsolatban sajnos mindkét fél bántalmazó.
2022. máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Persze, Deppel sem élnék egy napot se együtt semmi pénzért. Amber nem is értem mire számított, amikor feleségül ment egy köztudottan alkoholista, kokainfüggőhöz, aki az apja lehetne és a legjobb barátja Marilyn Manson… mit gondolt, mi vár rá? Az egész tárgyalás-sorozat alatt nem hajtogat mást sírást erőltetve, csak hogy jaj a Johnny állandóan be volt állva, meg korán reggel már whiskyzett. Nahát, döbbenet! Mondjuk ebből még nem következik, hogy valaki bántalmazó, Ambernek is mindenről van felvétele, csak arról nincs, hogy Johnny megveri… Vicc az egész.
2022. máj. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Amerikában egy verbális terror-hadjárat folyik Amber és ügyvédje ellen. Megmondom mi az USA véleménye: Amber, az a szaró galamb meg hazudott is úgyhogy ő bántotta Johnny-t, mer a Johnny azt mondta hogy ő nem üt lányt. Tehát itt az emberek nem morális értékek alapján támogatnak vagy gyűlőlnek valakit, hanem népszerűség alapján. Nyílván Johnny népszerűbb, hiszen olyan életet él, amit csak GTA karaktereink élhetnek át, leszámítva persze az emberölést és a lopást. Az embereknek, főleg a fiatalabb korosztálynak ez az életstílus a legmenőbb dolog a világon. Na most, a népszerű és menő személyiséged mellé társul egy szexi ügyvédnő. Persze, értem, hogy emiatt a közvélemény Depp-et támogatja. Viszont lásd a GTA 5-öt. Egy ilyen emberrel nem lehet együtt élni. Amandával állandóan vitatkoztak, ha Michael drogozna is, biztos kezet emelt volna a feleségére. Visszatérve a pereskedőkre, ezek ketten toxikus kapcsolatban voltak, ahol a felek mérgezik egymást. Nem csoda, hogy ez olyan dolgokhoz vezetett, minthogy beleszarnak a másik ágyába.

Csak nekem volt vicces a tárgyalás, Amber végigszínészkedte, Johnny meg végigpoénkodta, cukorkát adott az ügyvédnek, elröhögcséltek. Ha annyira ők sem aggódnak miatta, akkor nekünk se kéne.

2022. jún. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!