Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondolsz a Johnny Depp vs...

Mit gondolsz a Johnny Depp vs Amber Heard felé ügyről? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Ugye már harmadik hete zajlik Johnny Depp és Amber Heard pereskedése. A színész rágalmazás miatt adott be keresetet Heard ellen, aki ellenpert indított, és 100 milliós kártérítést követel Depptől.


Hogy kinek van igaza, arról hivatalosan a bíróság fog dönteni, azonban az Egyesült Államokban már több kávézónál is borravalóval próbálják megszavaztatni, hogy a vásárlók melyik fél oldalán állnak.


Ezért gondoltam indítok szavazást itt is. Melyik félnek drukkolsz, szerinted melyik mond igazat?



2022. máj. 2. 21:56
A kérdező szavazást indított:
Johnny Deppnek
Amber Heardnek
51 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%

Miről beszélsz?

Ki ez a két noname?

Nem is értem. Rágalmazás ellen..., szóval az egyik már perelte a másikat. A máisk visszaperelt, erre az első megint perel? What??


Miben kinek van igaza??? Mi a sztori? Mit mondanak? Miért nincs semmi link?

2022. máj. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

*féle ügyről


Bocsi, a helyesírás javító bekavart...

2022. máj. 2. 22:00
 3/15 anonim válasza:
33%
Ők már évek óta pereskednek. Johhny Depp megérdemli, ezért a kis biszexuális, de inkább leszbi nőcskéért otthagyta a családját. Rá is ment a karrierje.
2022. máj. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Egy biztos: kaka van a palacsintában! (...de legalábbis az ágyban...) :D
2022. máj. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Biztos, hogy mindketten tettek azért, hogy ide jussanak.
2022. máj. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2022. máj. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem mindkettő sáros. De Johnnyban nagyot csalódtam. Régen szerettem a karakterét. De sajnos kiderül, hogy nagy bajok vannak a fejében. Köze nincs ahhoz a képhez, amit kialakítottam róla magamban. Ez egy xar alak.
2022. máj. 4. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Két dinkáról van szó, aki azt élvezte, hogy a másikat kínozza. Ez van ha két sérült ember találkozik, nem hoz ki belőle semmi jót, főleg, ha nem is tesznek önmagukért.
2022. máj. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem az ilyesmi 2 félen múlik. Mindketten tehetősek, sikeresek, lehetőségük lett volna szakítani. Még csak azt sem mondhatták volna, mint amit az átlagemberek, hogy rossz a kapcsolat, de a közös lakás, hitel miatt muszáj tűrni. Nekik nem lett volna muszáj, az első incidensnél szakíthattak volna, 5 perc alatt találtak volna egymás helyett mást.

Szerintem az igazság sosem fog kiderülne, de szerintem mindketten sárosak, különben nem akarnák most egymást tönkretenni, már évekkel ezelőtt szakítottak.

2022. máj. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
82%

Ezek az emberek annyira más világban élnek, mint mi, hogy mi el sem tudjuk képzelni, hogy milyen egy ilyen “párkapcsolat”. Egyik betegebb, mint a másik, alkohol, drog mindkét félnél keményen befigyel. És akkor ott van a hírnév, a közeg, amiben élnek, és amiben felnőttek. Nehogy azt higyjézrk hogy bármelyikükkel tudnátok 3 mondatot váltani, ezek az emberek olyanok, mintha egy másik bolygóról jöttek volna.

Én elhiszem azt is h Depp verte a csajt, de egy ilyen nővel férfi legyen a talpán, aki együtt bír lenni idegösszeomlás nélkül egy napot. Ez egy oda-vissza játék, egy olyan ördögi kör, amiből lehetetlen kilépni.

Amberke jobban tette volna, ha befogja a pofáját, és örülnie kellett volna h megszabadult a bántalmazójától. Deppnek legalább volt ennyi esze. Ennek a baromarcú lotyónak nem, ez nem bírt megmaradni a seggén, muszáj volt még válás után is belerúgnia. Aztán most meg pislog a kiélt, nyúzott, másnapos fejével, amikor a Johnny meséli h hogy nyomta el a cigarettacsikket a kedves felesége az arcán. Undorító az egész sztori, ahogy van, de ennél már csak az az undorítóbb, hogy ezt élő egyenes adásba közvetítik bele a nagyvilágba.

2022. máj. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!