Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szoktad nézni Mea videóit?...

Szoktad nézni Mea videóit? Hiszel neki?

Figyelt kérdés
Régen amikor rátaláltam megnéztem néhány videóját és eleinte talán még szimpatikus is volt, de hamar úgy éreztem, hogy egy nagy kamu, amiről beszél és valószínűleg egészen más okokból él Dubajban, mint amit mond. Úgy látom mai napig tölti fel a sok okosságot. Akik hisznek neki miért teszik?
2022. ápr. 20. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Rápillantottam az oldalára, bocsi, megnézni jobban nincs időm. Amit leszűrtem: jópáran (nem rosszak a megtekintés számai) nézik, szexi szép, igazán igényes nő (ezt nőként mondom, elég kevesekre..). Ettől a beszéd stílustól szinte szó szerint nekem hullik a hajam..

Hogy igazat mond e? Azt döntsd el Te. Én azt látom, hogy a neten orrba szájba hazudnak az influenszerek. Az anyjukat is eladnák. Emberileg gyakorlatilag egyikben se tudnék megbízni a magánéletben.

2022. ápr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!