Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem változott meg...

Csak szerintem változott meg Ariana Grande arca?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 17. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is. 2016os képekhez képest nagyon ki lett simítva. Oké fogyott is az is alakított rajta de nagyon más lett tényleg. Mondom ezt úgy hogy fanja vagyok csak nem tagadom hogy csináltatott meg az arcán dolgokat mint a többi elvakult fan
2022. ápr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem látok nagy különbséget. Persze a kezdetek óta átesett már egy két korrekción, de ezek nagyrésze eddig is látszott. Az orra már régebben is meg volt csinálva, most újabban a szája is, hacsak nem csal filterekkel. Az énekes karrierje kezdetén ráerőltettek egy imidzset amivel fel figyelt rá az ipar, így nekem inkább az akkori külseje tűnt hamisnak.
2022. ápr. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Ja, jó nagy arca lett...
2022. ápr. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Már 2019-ben is úgy nézett ki, mint valami viaszbábú.

Szerintem valamit nagyon elszúrtak az arcán, az eddigieknél is természetellenesebb lett, és most ebből a sz@rból próbál várat építeni a tonnányi vakolattal és Facetune filterrel.

Komolyan, mintha valami szobor lenne, amit minden évben az aktuális trendekhez alakítanak. Filler ki, filler be, húzassuk fel szállal a szemkörnyéket, hogy “foxisabb 🤪🥶” legyen, ja, bocs, inkább vegyük ki, húzzuk még feljebb, hogy méginkább elérhetetlen ideált hozzunk létre az önértékelési zavarokkal küzdő fanocskáknak.

2022. ápr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak szerinted, hanem kb mindenki szerint.


A legutóbbi plasztika köre nagyon rosszul sikerült, illetve nagyon durván lefogyott az alapból is kislányos vékonyka alakjából, így a feje aránytalanul nagy lett a testéhez képest. Nagyon "uncanny valley" kategória már. Mivel a celebeknél az a tendencia, hog bizonyos időközönként megy a plasztikai műtét update, a kövi körben remélhetőleg kijavítják egy kicsit.


Az biztos, hogy önmagára sajnos már nem fog hasonlítani. Kár érte, szép arcú lány volt.

2022. ápr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kb. másfél éve bejött az a divat, hogy a celebek szállal felhúzatják a szemkörnyéküket, mert a trendirányító, kaliforniai nagyokosok kitalálták, hogy ettől az eljárástól sokkal fiatalosabb és erotikusabb töltetű lesz egy nő arca. Tényleg úgy bánnak az arcbőrükkel, mint azzal az állati bőrrel, amiből cipőt vagy kabátot varrnak.

Pl. Bella Hadid, Kendall Jenner már alig hasonlít a régi önmagára.

Ajakfeltöltéssel kombinálva a nőknek így komplett halfejük lesz.

Sok ostoba celebhez hasonlóan Ariana is belement. Tönkretette az arcát.

Borzasztó, hogy egyébként szép arcú nők csak valami agyhalott trend miatt tönkreteszik a testüket, mert épp az a kor ideálja és legújabb vívmánya.

Mennyivel jobb lenne, ha megbecsülnénk, hogy sokfélék vagyunk. Sokféle rassz, más-más arcforma, testalkat, de mindegyik lehet szép, ha az ember kihozza belőle a legtöbbet, és ehhez nem feltétlenül szükséges plasztika.

2022. ápr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!